arrowDown
2.jpg4.jpg7.jpg
8.JPG

Klubový aparthotel AKROPOLIS ***

Řecko - Chalkidiki - Fourka

další fotografie
nazev: Řecko

popis: Překrásná země na jihu Balkánského poloostrova, která se každému návštěvníku hluboce vryje do srdce svou nádhernou přírodou, čistým mořem a množstvím přírodních památek.

Ať již navštívíte poloostrov Chalkidiki s krásnými písečnými plážemi a neporušenou přírodou, Olympskou riviéru v srdci pevninského Řecka nebo některý z mnoha ostrovů zajisté Vás osloví otevřenost a pohostinnost místních obyvatel a pohodový neuspěchaný přístup k životu.

Nechte se strhnout touto atmosférou a snažte se získat maximum z bohatství, které tento nádherný kus Evropy svým návštěvníkům nabízí, vždyť slovo turista má v řeckém jazyce význam host...

pas_a_viza:

Řecko je v EU, u leteckých i autokarových zájezdů potřebujete platný cestovní doklad PAS nebo  platný OP (platnost dokladu by měla být min.1 měsíc po návratu z dovolené).

Děti do 15ti let musí mít vlastní cestovní doklad !!! Neakceptuje se dítě zapsané v pase rodičů !!!

.

Prosíme klienty, kteří cestují do Řecka BUSEM na cestovní pas, aby si s sebou vzali i svůj občanský průkaz. Na některých státních hranicích by se takto mohla urychlit povinná kontrola cestujících, více informací či postup Vám sdělí technický průvodce nebo řidiči autobusu.

Zákazníci, kteří se přihlásí k zájezdům odpovídají za platnost svých cestovních dokladů.

Cizí státní příslušníci - jsou povinni si zajistit potřebná povolení a víza do cílové destinace i do států, kterými se projíždí. V případě, že zákazník nebude mít zajištěna všechna potřebná povolení, cestovní doklady, víza apod. a z tohoto důvodu se nebude moci zájezdu účastnit, postupuje CK stejně jako by zákazník zájezd stornoval v den odjezdu. V případě, že zákazníkovi nebude umožněn vstup do země (cílové i v průběhu cesty projížděnými zeměmi) místními orgány, CK nenese žádné závazky vůči zákazníkovi a zákazník se musí dopravit zpět do ČR na své vlastní náklady, zákazníkovi je taktéž účtován stornopoplatek, jako by zájezd stornoval v den odjezdu.

- zákazníci jsou povinni dodržovat všechny celní, devizové a ostatní předpisy ČR a navštívených zemí.

- cestující s cestovním pasem jiným než ČR hlásí tuto skutečnost předem

Více informací na http://www.mzv.cz

Při cestě autem návštěvníci potřebují řidičský průkaz, technický průkaz vozidla, zelenou kartu.

 

mena:

V Řecku se platí EUREM = 100 CENTŮ

casovy_posun:

Při cestě do Řecka nezapomeňte na časový posun. Časový rozdíl řeckého východoevropského času od našeho středoevropského času je + 1 hodina. Musíte si tedy posunout hodinky o jednu hodinu dopředu. Všechny časy uváděné v průběhu Vašeho pobytu (infoschůzka, fakultatitvní výlety, transfery, odjezdy do ČR...) jsou uváděny v místním (lokálním) čase !!

obecne_zeme:

Řecko

Překrásná země na jihu Balkánského poloostrova, která se každému návštěvníku hluboce vryje do srdce svou nádhernou přírodou, čistým mořem a množstvím přírodních památek. Ať již navštívíte poloostrov Chalkidiki s krásnými písečnými plážemi a neporušenou přírodou, Olympskou riviéru v srdci pevninského Řecka nebo některý z mnoha ostrovů zajisté Vás osloví otevřenost a pohostinnost místních obyvatel a pohodový neuspěchaný přístup k životu. Nechte se strhnout touto atmosférou a snažte se získat maximum z bohatství, které tento nádherný kus Evropy svým návštěvníkům nabízí, vždyť slovo turista má v řeckém jazyce význam host...

Jazyk

Úředním jazykem je Novořečtina, obvykle není problém se domluvit anglicky a německy. Ve většině restaurací je jídelní lístek i v češtině.

 

dulezite_adresy_telefony:

 

Velvyslanectví ČR v Řecku – The Embassy of the Czech Republic

Seferis str.6 G, Palaio Psychico, Athens 15452, Greece

tel.: 0030/2106713755, 2106719701, 2106725332

 

Honorární konzulát ČR v Řecku

Dimokratias 62, Thessaloniki, 546 23

tel: 003023920/22575

pondělí - pátek: 09:00-14:00

.

První pomoc:          tel. 166 Lékařská pohotovost:     tel.1016

Pomoc při autonehodě: tel. 104 Tísňové volání:          tel. 112       

Turistická policie:   tel. 171 Policie:                 tel. 100

Hasiči:               tel. 199 Lesní požáry – hasiči:   tel. 191

slovnicek:

Řecky               Česky               Řecky                Česky

Kaliméra            Dobrý den           Polí                 Mnoho

Kalispéra           Dobrý večer         Lígo                 Málo

Kalinichta          Dobrou noc          Oríste?              Prosím? 

Jásu                Nashledanou         Gramatósimo          Známka 

Efcharistó          Děkuji              Jatrós               Lékař  

Parakaló            Prosím              Piretó               Teplota

Óchi                NE                  Kefáli               Hlava

Né                  ANO                 Pódi                 Noha 

Ávrio               Zítra               Chéri                Ruka 

Símera              Dnes

 

 

clo:

Zboží určené pro vlastní potřebu či spotřebu nebo jako dárky, které bylo získáno v členské zemi Evropské unie, lze volně dovážet. Za limit pro vlastní potřebu je považováno 200 ks cigaret nebo 50 ks doutníků nebo 250 g tabáku, dva litry vína, jeden litr lihovin nad 22 % alkoholu, jeden litr lihovin pod 22 % alkoholu, 250 ml toaletní vody a jakékoli zboží do limitu 150 EUR.

Je zakázán dovoz i vývoz drog a jiných omamných prostředků, léků s obsahem kodeinu (s výjimkou léků předepsaných pro osobní potřebu), výbušnin a střelných zbraní. Pod hrozbou vysokých pokut se bez zvláštního povolení nesmí vyvážet jakékoliv předměty starší než sto let; pokud byste takový předmět dováželi, je nutné jej na hranicích pečlivě deklarovat, abyste neměli potíže při opuštění země. Pašování drog se trestá dlouholetým vězením. Platí přísný zákaz vývozu ohrožených druhů živočichů, rostlin a přírodnin !!!

nazev: Chalkidiki
popis:

Chalkidiki je hornatá oblast s panenskou přírodou, téměř 500km členitého pobřeží s písečnými plážemi omývanými vodami Egejského moře, jejich tvar je označován jako ruka se třemi „prsty" - ze západu Kassandra, prostřední Sithonie a úplně na východě Athos, kde se nachází autonomní mnišský stát se slavnými kláštery.

orientacni_ceny:

Potraviny

Potraviny nakoupíte nejlépe v hypermarketu. Mají otevřeno denně, kromě neděle (někdy bývá otevřeno i v neděli). Otevírací doba začíná mezi 9 hodinou a končí většinou ve 20 – 22 hodin. Hypermarkety nabízejí široký výběr potravin, velké množství různorodých druhů čerstvé zeleniny a ovoce. Některé malé obchůdky často mívají polední přestávku. Potraviny můžete koupit i na všudypřítomných tržištích, kde se občas smlouvá, ale mnohem méně než třeba v Turecku. V Řecku jsou vyhlášené džemy z třešní, švestek a dalšího ovoce. Neměli byste ovšem opomíjet ani vína, medy, likéry, olivové oleje a různé druhy koření.

____________________________________________________________________

Základní potraviny v obchodě          Ceny v restauraci             

Voda balená 1,5 l      0,8 €          Káva 1 ks                2-4 €

Džus  1 l              1,5 €          Frappe 1 ks              3-4 €

Coca Cola 1,5 l        1,5 €          Pivo 0,5 l                 3 €   

Víno 0,7 l            5-10 €          Víno 0,2 l                 3 €    

Pivo 0,5 l             1,2 €          Večeře 1 chod           8-12 €

Chléb 1 ks               1 €

Bageta 1 ks            0,9 €

Máslo 250 g            1,5 €

Mléko 1 l              1,5 €

Jogurt kelímek         1,3 €          Ceny ve stánku

Broskve 1 kg             2 €          Gyros kuřecí 1 ks         2,9 €

Nektarinky 1 kg          2 €          Gyros vepřový 1 ks          3 €

Meloun 1 kg            1,3 €          Sendvič 1 ks              3-4 €

Jablka  1 kg           1,5 €          Cigarety  balíček           4 €

Pomeranče 1 kg         0,9 €          Zmrzlina 1 kopeček        1,2 €

Banány 1 kg            1,5 €             

Jahody 1 kg              2 €

Rajčata 1 kg             1 €

Okurky 1 kg              1 €

Brambory  1 kg           1 €

let_cena_zahrnuje: leteckou přepravu Ostrava - Soluň - Ostrava nebo Brno - Soluň - Brno, letištní taxy a poplatky včetně základního palivového příplatku, transfer z letiště do místa ubytování a zpět, uvedený počet nocí ubytování s uvedenou stravou, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy.

let_cena_nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh 30,- Kč/os./den

bus_cena_zahrnuje: dopravu autokarem, uvedený počet nocí ubytování s uvedenou stravou, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy

bus_cena_nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh 30,- Kč/os./den

kombi_cena_zahrnuje: jednu cestu leteckou přepravu do nebo ze Soluně, druhou cestu autokarem, letištní taxy a poplatky včetně základního palivového příplatku, transfer z letiště do místa ubytování a zpět, uvedený počet nocí ubytování s uvedenou stravou, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy.

kombi_cena_nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh 30,- Kč/os./den

obecne_oblast: CHALKIDIKI - Poloostrov v severovýchodní části Řecka. Jedno z nejoblíbenějších oblastí v celém Řecku. Chalkidiki jsou omývány Egejským mořem a jejich tvar je označován jako ruka se třemi „prsty" - ze západu Kassandra, prostřední Sithonie a úplně na východě Athos, kde se nachází autonomní mnišský stát se slavnými kláštery. Poloostrov Chalkidiki jsou převážně hornatou oblastí s více než 500 kilometrů dlouhým pobřežím, které je tvořeno krásnými zlatavými písčitými plážemi.

nazev: Fourka
popis:

Snad žádné letovisko na Chalkidiki nezaznamenalo v posledních letech takový nárůst obliby českých i řeckých turistů. Ačkoli si Fourka zakládá na tom, že je malým, klidným a příjemným letoviskem pro všechny věkové kategorie návštěvníků, nabízí vše, co je potřeba – markety, obchůdky s potravinami, ovocem a zeleninou, suvenýry i oblečením (za mimořádně příznivé ceny), restaurace a tradiční taverny i stánky s nejlepším gyrosem. Děti potěší celoročně působící lunapark s kolotoči a atrakcemi, který je vhodně umístěn mezi centrem letoviska a aparthotelem Akropolis (tak aby nerušil ubytované hosty). Největší devizou Fourky však zůstává koupání na dlouhé písečné pláži (písek s drobnými barevnými oblázky) s pozvolným vstupem do moře a průzračně čistou vodou Thermajského zálivu. Milovníci šnorchlování a potápění si přijdou na své jen pár desítek metrů od aparthotelu Akropolis na konci pláže, v malebné zátoce lemované skalnatými masivy. Z Fourky se tak v posledních letech stalo mimořádně přitažlivé letovisko, kde svou dovolenou přijíždí trávit jak rodiny s dětmi, tak starší klienti i mladí lidé, neboť každá věková kategorie si zde najde „to své“. O pohodlí a spokojenost našich klientů se stará český delegát a animátoři.

delegat:

Při příjezdu do místa ubytování Vás delegát ubytuje a předá informaci, kdy a kde se bude konat informační schůzka (nebo provede základní informační schůzku ihned po příjezdu).  Delegát sídlí přímo v aparthotelu AKROPOLIS.

Delegát - Tereza Krausová tel: +420 734 454 645.

.

!!! NA MÍSTĚ POBYTU KLIENTI HRADÍ DELEGÁTOVI POBYTOVÉ TAXY

.

VE VÝŠI 0,5 EURO/STUDIO NEBO APARTMÁN / NOC !!!.

.

 

ODKAZ NA INFOKNIHU ŘECKO FOURKA, kde naleznete spoustu informací:

http://www.bontonck.cz/dokumenty/infokniha/fourka.pdf

 

fakultativni_vylety:

Ve Fource Vám delegátka nabídne dle aktuálnosti možnost fakultativních výletů

zde uvádíme pro příklad některé z nich - ceny uvádíme orientační

Kassandria - 8EUR

Greek night - 5EUR (dospělí i děti)

Kallithea 10 EUR

Meteora 40 EUR

Thessaloniki 25EUR

Waterland 35 EUR (1-4 zdarma, 4-14 24EUR, 14 a výše 35 EUR)

Toroneos 35 EUR

Caves of Petralona 28EUR

Eddesa Loutra pozar 30EUR

 

děti do 14 let za poloviční ceny, ale Greeek night platí vsichni 5 EUR

 

 

obecne_lokalita:

Vážený zákazníku,

nejprve nám dovolte, abychom Vám poděkovali, že jste si zvolili právě naši kancelář k zajištění Vaší dovolené. Rádi bychom Vás ujistili, že se maximálně vynasnažíme, abyste byli s našimi službami spokojeni a aby Vaše dovolená s námi patřila mezi ty nejhezčí. Nyní se Vám dostávají do rukou praktické informace. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat..

VOUCHER, DOKUMENTY NA CESTU

základním dokumentem pro čerpání služeb v průběhu zájezdu je VOUCHER (poukaz), který nese důležité informace o místě a času odjezdu, ubytování, formě stravování a dalších službách, které má klient objednány a zaplaceny.

PEČLIVĚ ZKONTROLUJTE VŠECHNY ÚDAJE UVEDENÉ NA VOUCHERU, v případě jakékoli nesrovnalosti, nejasnosti či Vašeho dotazu nás prosím kontaktujte tel. 581 605 080, 604 252 146 !!!

Voucher a ostatní dokumenty na cestu včetně rozsahu pojištění s přenosnou kartičkou zasílá CK cca 7-5 dnů před odjezdem/odletem elektronickou poštou na e-mailovou adresu uvedenou na cestovní smlouvě. Pokud není na cestovní smlouvě e-mailová adresa uvedena, jsou pokyny zasílány e-mailem na adresu prodejce (cestovní agentury, se kterou klient cestovní smlouvu sepsal), kde si klient odbavení na cestu vyzvedne. Klient má možnost si vyzvednout odbavení také na centrále CK v Hranicích osobně. Vouchery, pojišťovací karty včetně rozsahu pojištění jsou vytvořeny a zasílány tak, aby bylo akceptovatelné při pouhém vytištění (není tady třeba originálů uvedených dokladů). Klient je povinen tyto doklady vytisknout a vzít s sebou na zájezd.

POJIŠTĚNÍ – LÉKAŘSKÁ POMOC

každý klient musí být pojištěn na léčebné výlohy v zahraničí !!! Delegát Vás bude po příjezdu informovat o lékařské a farmaceutické službě v daném letovisku. Klienti pojištěni v naší CK využívají služeb komplexního cestovního pojištění UNIQA. Rozsah a pojišťovací karta je zasílána spolu s voucherem. Kartička pojištění je přenosná, pro všechny naše klienty totožná.

 MĚNA

Řeckou měnou je Euro, směna Českých korun je nabízena jen výjimečně a kurz na Českou korunu je méně výhodný. V místě bohužel není bankomat.

JAZYK

Úředním jazykem je Novořečtina, obvykle není problém se domluvit německy. Mladší Řeci často hovoří i anglicky, ve většině restaurací je jídelní lístek i v češtině.

ČASOVÝ POSUN

v Řecku je čas o hodinu posunut oproti času středoevropského (tedy o hodinu více než u nás)

ELEKTŘINA

napětí v síti je 220 V, zásuvky jsou podle evropské normy, nemají však uzemňovací kolík (není tedy problém s použitím dvoukolíkové zástrčky = nabíječka na mobil, foťák…). V případě potřeby zapojení elektrického přístroje s „trojkolíkem“ je potřeba použít mezinárodní přechodku, kterou doporučujeme zakoupit již před odjezdem ve specializovaných elektroprodejnách v ČR.

DŮLEŽITÉ ADRESY A TELEFONNÍ ČÍSLA

Velvyslanectví ČR v Řecku  – The Embassy of the Czech Republic

Seferis str.6 G, Palaio Psychico, Athens 15452, Greece

tel.: 0030/2106713755, 2106725332

Úřední hodiny konzulárního oddělení pro veřejnost:

úterý až pátek od 9:00 do 12:00 hod, pondělí - zavřeno.

Honorární konzulát ČR v Řecku

Adresa: 57, Leoforos Nikis Ave., 546 22 Thessaloniki

Tel.: +30-2310-222-376 Mobilní telefon: +30-6973-776-971 – pouze pro urgentní a výjimečné případy

V  neodkladných a naléhavých  případech je možno se obracet na stálou službu Velvyslanectví ČR v Řecku na tel. čísle 

+ 30 6944 733 769

První pomoc: tel. 166 Policie: tel. 100

Lékařská pohotovost: tel. 1016 Pomoc při autonehodě: tel. 104

Tísňové volání:tel. 112 Turistická policie: tel. 171

Hasiči: tel. 199 Lesní požáry – hasiči: tel. 191

DELEGÁT

– po příjezdu do místa ubytování Vás delegátka Veronika Ročňáková (mobil 00306998659641) ubytuje a předá Vám informaci, kdy a kde se bude konat informační schůzka (nebo provede základní informační schůzku ihned po příjezdu). Delegát bude klientům k dispozici ve vyhrazené době většinou přímo v areálu hotelu AKROPOLIS v dohodnutém čase.

FAKULTATIVNÍ VÝLETY

V místě pobytu Vám při informační schůzce delegát nabídne možnost účasti na fakultativních výletech pořádaných našim místním partnerem.

Lodní výlet k poloostrovu Athos 37,-/20,-

Soluň 25,-/15,-

Waterland 32,-/22,-

Kláštery Meteora 37,-/24,-

Toroneos (lodí na Sithonii s obědem) 35,-/20,-

(orientační ceny jsou uvedeny v Eurech pro dospělého/pro dítě 6-12 let, do 6-ti let zdarma)

Bližší informace, kompletní nabídku a přesné data konání, jakožto aktuální cenovou nabídku Vám předá při informační schůzce delegát.

PLÁŽE A PLÁŽOVÝ SERVIS

v Řecku je drtivá většina pláží veřejných, kde si můžete lehnout kamkoli, vzít svoje lehátka a slunečník (který levně koupíte v jakémkoli obchodě a zapíchnete do písku). Chcete-li využít nabídky lehátek a slunečníků, které patří k restauracím a barům u pláže musíte si zakoupit nějaký nápoj či provést jinou útratu v této restauraci či baru, bližší informace Vám na vyžádání poskytne delegát.  

Malý slovníček užitečných výrazů

Řecky Česky Řecky Česky

Kaliméra Dobrý den Polí Mnoho

Kalispéra Dobrý večer (od 15 hodin) Lígo Málo

Kalinichta Dobrou noc Oríste? Prosím?

Jásu Ahoj Isotimía Kurs

Chérete Nashledanou Gramatósimo Známka

Efcharistó Děkuji Jatrós Lékař

Parakaló Prosím Piretó Teplota

Óchi NE Kefáli Hlava

Né ANO Pódi Noha

Ávrio Zítra Chéri Ruka

Símera Dnes

nerozumím řecky – den katalavéno Elinin

jsem z Česka – ime ap´tin Tsechía

mluvíte anglicky? - miláte angliká?

jak se máte? - ty kánete

dobře – kalá

Orientační ceny potravin v Řecku:

Základní potraviny v obchoděCeny v restauraci

Voda balená 1,5 l 0,8 € Káva 1 ks 2-4 €

Džus 1 l 1,5 € Frappe 1 ks 3-4 €

Coca Cola 1,5 l 1,5 € Pivo 0,5 l 3 €

Víno 0,7 l 5-10 € Víno 0,2 l 3 €

Pivo 0,5 l 1,2 € Večeře 1 chod 8-12 €

Chléb 1 ks 1 €

Bageta 1 ks 0,9 €

Máslo 250 g 1,5 €

Mléko 1 l 1,5 €

Jogurt kelímek 1,3 € Ceny ve stánku

Broskve 1 kg 2 € Gyros kuřecí 1 ks 2,9 €

Meloun 1 kg 1,3 € Gyros vepřový 1 ks 3 €

Jablka 1 kg 1,5 € Sendvič 1 ks 3-4 €

Pomeranče 1 kg 0,9 € Cigarety balíček 4 €

Banány 1 kg 1,5 € Zmrzlina 1 kopeček 1,2 €

Rajčata 1 kg 1 € Zmrzlina točená porce 1,5 €

Okurky 1 kg 1 €

Brambory 1 kg 1 €

Upozornění: období letních dovolených přináší v letoviscích i zvýšenou míru hluku spojeného s rušnějším životem a dopravní obslužností letovisek, který nemůžeme ovlivnit. Přibalte s sebou vhodný repelentní přípravek (např. elektrický) pro případ možného výskytu hmyzu !

 

Věnujte pozornost všeobecným podmínkám, které jsou nedílnou součástí cestovní smlouvy (naleznete je také na našich www stránkách) – zde odkaz:

http://www.bontonck.cz/dokumenty/VOP2014-verze01032014.pdf

kde jsou uvedeny další důležitá upozornění!

 Závady/reklamace:

Shledá-li zákazník vadu na poskytnutých službách, je povinen tuto vadu vytknout bez zbytečného odkladu (nejlépe přímo v místě vzniku průvodci, delegátovi, případně vedoucímu provozovny). Při řešení problému je nutná součinnost zákazníka.   Většina případných problémů či závad je možné vyřešit okamžitě na místě (prosíme zákazníky aby požadovali okamžité řešení po delegátovi) bez dalšího dopadu na kvalitu dalších poskytovaných služeb zákazníkovi. V případě, že by zákazník nebyl spokojen s vyřešením případného problému, může kdykoli kontaktovat horkou linku CK +420604252146 (možno i SMS), kde se pověřený pracovník bude okamžitě případem zabývat.

Reklamační řád ke stažení:

http://www.bontonck.cz/dokumenty/Reklamacni_rad_2014.pdf

Reklamační protokol ke stažení:

http://www.bontonck.cz/dokumenty/Reklamacni_protokol_2014.pdf

Žádáme Vás, abyste tyto informace laskavě sdělili i ostatním účastníkům zájezdu, kteří s Vámi cestují!

Jménem cestovní kanceláře BON TON Vám přejeme šťastnou cestu, řadu příjemně strávených chvil při Vaší dovolené, mnoho nezapomenutelných zážitků a příjemných setkání se zajímavými lidmi.

kolektiv CK BON TON

cestovani_na_miste:

FOURKA – klidnější letovisko ležící v jihozápadní části výběžku Kassandra, které nabízí dlouhé písečné pláže místy s oblázky, několik marketů, taveren, obchůdků a stánků s výborným gyrosem. Letovisko a hlavní pláž se nachází v malebné zátoce lemované skalnatými masivy. Místo je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny a všechny klienty vyhledávající pohodovou dovolenou.

mena_platebni_karty:

V Řecku se platí EUREM 1€ = 100 centů. Bankomat je na místě k dispozici.

Rezervace zájezdu:

Klubový aparthotel AKROPOLIS ***

Země: Řecko Místo: Fourka Typ pobytu: KOMBI - BRQ bez stravy Termín: 29.05.2020 - 08.06.2020
Zvolená doprava: kombinovaně Tam: Odjezd: Havířov Autobusová doprava Zpět: Příjezd: Havířov Letecká doprava
Počet dospělých: 2 Počet dětí: 0 Zařízení: 1x čtyřlůžkový apartmán
PopisPočetCena j.CenaSlevaCena po slevě
Základní služby
1. osoba - pevné lůžko, KOMBI6.990,-6.990,- 1.000,-5.990 Kč
2. osoba - pevné lůžko, KOMBI6.990,-6.990,- 1.000,-5.990 Kč
Povinné příplatky
Odbavení včetně pokynů na cestu e-mailem prodejci0,-0,-0,-0 Kč
Svoz při cestě ZPĚT300,-600,-0,-600 Kč
Celkem základní služby a povinné příplatky14.580,-2.000,-12.580 Kč
Nepovinné příplatky
Odbavení včetně pokynů na cestu e-mailem klientovi0,-0,-0,-0 Kč
Odbavení včetně pokynů na cestu osobně v CK0,-0,-0,-0 Kč
Odbavení včetně pokynů na cestu poštou za poplatek60,-0,-0,-0 Kč
Komplexní pojištění vč. léčebných výloh a storna440,-0,-0,-0 Kč
Celkem nepovinné příplatky0,-0,-0 Kč
Celkem14.580,-2.000,-12.580 Kč
* zlevněná cena FirstMinute
Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu zveřejněných cen, termínů a dalších údajů. Pro prodávajícího i kupujícího je závazná pouze cena uvedená na potvrzené Smlouvě o zájezdu.
Informace o cestujících
Zadejte prosím následující informace o kontaktní osobě, na kterou bude rezervace a objednávka provedena.
Objednavatel - 1. cestující (18 a více let)
Jméno *Příjmení *Datum narození *
Ulice a číslo *Město *PSČ *
E-mail *Telefon *
 
Zadejte údaje o dalších cestujících. Upravte datum narození jednotlivých osob podle skutečnosti.
2. cestující (18 a více let)
Jméno*Příjmení*Datum narození*
Ulice*Město*PSČ*
E-mailTelefon
*povinná položka
 
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron