arrowDown
Název: Černá Hora
Černá Hora, známá také jako Montenegro je zemí, do které se turisté opět vrací. Díky své zeměpisné poloze a charakteru krajiny patří k turisticky nejatraktivnějším částem jaderského pobřeží. Pláže, slunce, cenově příznivé služby a pohostinnost místních obyvatel Vás jistě překvapí a připraví příjemnou dovolenou.
Název:

Budvanská riviéra

Budvanská riviéra se v Černé Hoře těší největší oblibě turistů. Nacházejí zde nejlepší možnosti ubytování, koupání, provozování vodních i dalších sportů. Rovněž se zde koncentruje zábavní a kulturní život. Budvanská riviéra patří svou velkolepou přírodní scenérií k nejkrásnějším pobytovým destinacím v jižní části Jadranu.

Nachází se zde a významné kulturně historické pamětihodnosti jako například město Budva sahající svými počátky do 4. stol. př.n.l. nebo Petrovac – tato osada zde byla již za starého Říma a skrývající i pozůstatky rezidencí bohatých Římanů. Není divu, že právě zdejší pobřeží si vybral jugoslávský král Alexandr Karadjordjević za místo pro letní pobyty své rodiny. Ostatně i současná evropská smetánka oceňuje jedinečnost tohoto pobřeží, především hotelové městečko Sveti Stefan, pozoruhodného exteriérem i interiérem. 

Tato riviéra se vám stane výchozím bodem do blízkého vnitrozemí, na tzv. Svatou horu, kde zdejší obyvatelé v minulosti postavili osm klášterů s deseti kostely. V nich se v průběhu staletí nashromáždilo velké umělecké bohatství. Některé kláštery hrály i významnou úlohu v černohorských dějinách. Bohužel však díky bouřlivé minulosti Černé Hory se ze zdejších klášterů a jejich bohatství zachovalo jen velmi málo.

Název:

Bečići

Přímořské lázeňské městečko v Černé Hoře. Navazuje promenádou na velmi oblíbené letovisko Budva. Pláž „Bečićka plaža“, která je dlouhá 2 km, byla v roce 1936 v Paříži vyhlášena nejlepší pláží Středomoří. Bečići se vyznačuje jako klidné letovisko vhodné pro rodiny s dětmi.

CG_Becici_Palma_2015_02_www.jpgCG_Becici_Palma_2015_03_www.jpgCG_Becici_Palma_2015_04_www.jpg
CG_Becici_plaz ilustrtace_2015_www.jpg
Pláž do 200 m
Název hotelu:

Penzion Palma ***

Poloha:

příjemný penzion nacházející se v perfektní poloze v centru části Budvy - Bečiči, pouhých cca 150 m od jedné z nejkrásnějších pláží Černé Hory. V těsné blízkosti penzionu se nachází obchod s potravinami, v okruhu 200 metrů pak celá řada stánků s občerstvením, suvenýry, bary, restaurace. Do Budvy se klienti dostanou pohodlně cca 20-ti minutovou procházkou podél moře. Na okraji letoviska Bečiči (cca 1200 m od penzionu Palma) je k dispozici aquapark, který ocení nejen rodiny s dětmi.

Ubytování:

penzion nabízí moderní, velmi kvalitně vybavené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (SWC), minibarem, rychlovarnou konvicí, SAT-TV, balkónem s posezením a klimatizací zdarma. V další budově jsou pak umístěny v prvním a druhém patře studia pro 2-4 osoby. Studia jsou částečně zrekonstruované novými minikuchyňkami a novým nábytkem. Každé studio je vybaveno také vlastním soc. zařízením (SWC), klimatizací, minikuchyňkou s chladničkou a vařičem, SAT-TV a balkónem s posezením. Některé studia mají výhled na moře (garance výhledu na moře za příplatek 500,- Kč za pobyt).

Vybavení:

klientům ubytovaným v penzionu Palma je k dispozici příjemná prostorná terasa s posezením v zahradě, parkovací místa a restaurace, kde se podávají snídaně, polopenze či plné penze, Wi-Fi a klimatizace zdarma

Stravování:

vlastní (studia jsou vybavena minikuchyňkami se základním vybavením pro přípravu jednodušších jídel), snídaně (servírované výběrem z několika snídaňových menu), polopenze (snídaně a večeře o 3 chodech - polévka, hlavní jídlo a salát, výběr z pěti menu) nebo plné penze (obědy o 3 chodech, polévka, hlavní jídlo a salát, výběr z pěti menu). Klienti mající uhrazenou polopenzi mohou mít kombinaci snídaně + večeře, nebo snídaně + oběd dle vlastního uvážení.

Pláž:

písečná pláž, místy s barevnými drobnými kamínky a oblázky pouhých 150 m od penzionu, pláž je dlouhá téměř kilometr a táhne se směrem k Budvě. Na pláži jsou bary, stánky s občerstvením a suvenýry. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků či využití široké nabídky vodních sportů (čluny, vodní skútry, parasailing, vodní kola, vodní lyžování) za poplatek

Slevy a výhody:

autokarové zájezdy: vlastní doprava - 1.500,- Kč, spojení 2 turnusů - 1.500,- Kč

Poznámka:

Autokarové zájezdy:Cena zahrnuje: dopravu autokarem, ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytové taxy (platí se na místě) 1,- Euro/osoba/noc, děti 12-18 let, 0,5 Euro, do 12 let neplatí

 

 

Náš názor:

jedno z nejatraktivnějších míst v Černé Hoře, ubytování v relativně klidné zóně, nepřeberné množství zábavy a nákupů v pěší dostupnosti, doporučujeme všem věkovým kategoriím klientů

Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
TermínUbytováníDélkaDopravaStravaDospělýDítě
23.08. (pá) 01.09. (ne)třílůžkový pokoj10 dníAutobusová dopravaSnídaně6.990 Kč---Rezervovat
23.08. (pá) 01.09. (ne)třílůžkový pokoj10 dníAutobusová dopravaPolopenze8.180 Kč---Rezervovat
23.08. (pá) 01.09. (ne)třílůžkový pokoj10 dníAutobusová dopravaPlná penze9.370 Kč---Rezervovat
24.08. (so) 31.08. (so)třílůžkový pokoj8 dníBez dopravySnídaně5.490 Kč---Rezervovat
24.08. (so) 31.08. (so)třílůžkový pokoj8 dníBez dopravyPolopenze6.680 Kč---Rezervovat
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron