Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Recenze
  • Nabídka výletů

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
Hotel STARÁ KAŠTA_dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky

1/2+1

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 3/0, 1/2, 2/1,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 2
Hotel STARÁ KAŠTA_dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek
dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek

1/2+2

Možné obsazení: 2/0, 1/1, 3/1, 1/3, 3/1, 2/2, 3/0, 2/1, 2/1, 4/0, 1/2, 1/0, 2/1,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0

Termíny a ceny

Popis hotelu

Název hotelu:

Hotel Stará Kašta ***

Poloha:

velmi pěkný, oblíbený, stylový hotel v klidné rezidenční zóně letoviska

Ubytování:

prostorné, stylově zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až třech pohodlných přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením , ledničkou, rychlovarnou konvicí, TV, balkónem se  zahradním nábytkem a klimatizací zdarma. Všechny pokeje jsou umístěny v patře.

Vybavení:

V celém hotelu včetně restaurace je WI-FI připojení zdarma, recepce hotelu zajišťuje půjčovnu automobilů, hotel nabízí restauraci s vyhlášenou místní i mezinárodní kuchyní

Stravování:

snídaně, polopenze či plná penze (snídaně formou švédského stolu, večeře formou švédského stolu (při menším počtu strávníků mohou být podávány snídaně i večeře servírované o třech chodech - salát, hlavní jídlo, dezert, chléb a sklenice vody (další nápoje za poplatek), obědy servírované o třech chodech - polévka, hlavní jídlo, salát nebo dezert, chléb a sklenice vody)

Pláž:

pouhých 170 m od menší jižní pláže v krásné zátoce s jemným pískem, plážový bar, lehátka a slunečníky za poplatek, další hlavní severní pláž vzdálena cca 300 m s převlékárnami, sprchami, lehátky a slunečníky za poplatek

Náš názor:

hotel je vyhlášen svou skvělou kuchyní, ideální pro všechny věkové kategorie včetně rodin

Info:

Možnosti cestovního pojištění: Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a připojištění COVID - více informací zde:

Pojistné limity cestovního pojištění UNIQA | CK BonTon (bontonck.cz)

Bus - Cena na osobu zahrnuje:

dopravu autobusem, ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Bus - Cena nezahrnuje:

komplexní pojištění včetně storna a covidu 50,-/71,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka

Letadlo - Cena na osobu zahrnuje:

leteckou dopravu, letištní taxy a poplatky včetně základního palivového příplatku, transfer z letiště do místa ubytování a zpět , ubytování, stravu (viz. tabulka), služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Letadlo - Cena nezahrnuje:

komplexní pojištění storna a covidu 50,-/71,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka

Uživatelské recenze

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety:

ISTANBUL největší město Turecka, rozkročeno na dvou světadílech, Evropě a Asií s úžasnými památkami-Palácem Sultánů, Modrou mešitou, chrámem Boží moudrosti, Hipodromem atd. Za příplatek plavbě lodí po Bosporu s překrásným výhledem na evropskou i asijskou část města. Na závěr dne nákupy na světově známých bazarech Velkém a Egyptském s nabídkou zlata, kožených výrobků atd.

Cena: 65 €, 50 € dítě do 12 let / dvoudenní: dospělí / 90 € / 65 € dítě

Pondělí odjezd cca ve 22.00 hodin

 

EDIRNE brána orientu před dobytí Istanbulu hlavní město Osmanské říše s pře krásnými mešitami, karavan seraily, tureckými lázněmi a historickými kamennými mosty. Výborně zde nakoupíte, ať již ve značkových obchodech či na mega trhu“ s obrovským množstvím zboží za neuvěřitelně nízké ceny.

Cena: 50 €, 40 € dítě do 12 let

Pátek odjezd cca v 5.00 hodin

 

SOZOPOL

historické městečko s typickými dřevěnými domy, velkým přístavem, středověkým opevněním s tvrzí a s kostelem Svat. Jiří s ostatky Svat. Jana Křtitele. Obchůdky a kavárničky nabízí příjemné nákupy i odpočinek.

Cena: 15 €, 10 € dítě do 12 let

Úterý odjezd cca v 16.00 hodin

 

NESEBR

Starobylé město založeno dórskými Řeky s křivolakými uličkami 2 000 let starého přístavu. Pro své unikátní stavby bylo vyhlášeno památkovou rezervací UNESCO. Malebné uličky starobylého města jsou plné obchůdků, uměleckých galerií, pouličních umělců a kaváren lákajících tisíce turistů k návštěvě.

Cena: 25 €, 18 € dítě do 12 let

Pondělí / čtvrtek odjezd cca v 8.00 hodin

                                   

NESTINARSKÝ VEČER / Bata /

Prohlídka historické části Sozopolu s průvodcem + večer s folklórním programem včetně tance na žhavém uhlí a následně tanečním večerem, jehož součástí je i večeře a neomezená konzumace vína.

Cena: 40 €, 25 € dítě do 12 let

Středa odjezd cca v 15.30 hodin

 

SAFARY DŽÍPEM s návštěvou Trácké kultovní svatyně, výroba medu (včetně ochutnávky). Na závěr piknik z hub z místních lesů v pohoří Strandža.

Cena 40 €, 30 € dítě do 12 let

 

VARNA největší město na pobřeží Černého moře s možností návštěvy delfinária, nebo archeologického muzea, mořské zahrady s planetáriem, ZOO a akvária. Vstup do delfinária není v ceně (cca 30 leva / osoba, dítě 20 leva)

Cena: 32 €, 20 € dítě do 12 let.

Neděle odjezd cca v 6.00 hodin

 

VELEKA

Romantická projížďka lodí po řece subtropického charakteru, během které je možno spatřit cizokrajné ptactvo, hady, vodní želvy, rozkvetlé lekníny atd. Po čas zastávky koupání v moři i v řece na jedné z nejkrásnějších pláží jižního Černomoří.

Cena: 25 €, 18 € dítě do 12 let

Pondělí odjezd cca v 9.00 hodin

 

RYBÍ PIKNIK 

Lodní výlet z Primorska na Maslen vrch s možností koupání v křišťálově čisté vodě na pláži s lehátky, potápění atd. Piknik s aperitivem, hlavním chodem a salátem.

Cena 30 €, 25 € dítě do 12 let

 

PROJÍŽĎKA LODÍ / nebo ROPOTAMO přes den

Po místní laguně v délce trvání cca 1 hodiny (romantika v podvečerních hodinách)

Cena 15 €, 10 € dítě do 12 let

 

BURGASKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ

S možností koupání se v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus atd.

Cena 25 € / osoba

Čtvrtek odjezd cca v 10.00 hodin od Polikliniky

• V případě nepříznivého počasí Spa center Akva Kaliče

 

BEGLIK TASCH

thrácká svatyně v podobě megalitických staveb připomínajících známý Stonehenge. Historie svatyně z doby 1500 př.n.l, objevena českým archeolog. Karlem Škorpilem.         

Cena 15 € / osoba

Úterý odjezd v 17.30 hodin od Polikliniky

 

OBRÁCENÝ DŮM + ZÁMEK

obrácený dům je včetně nábytku, díky tomu je možné pořizovat super vtipné fotografie, vzhůru nohama. Ve dvoře najdete různé zábavní kouty včetně kola štěstí a mnoho dalších.

+ Osobitý zámek v pohádkovém stylu uprostřed šlechtěných zahrad s kašnami a jezerem.

Cena 30 € / osoba, 20 € dítě do 12 let

 

Fakultativní výlety zajišťuje bulharská společnost. CK BonTon nemůže ovlivnit průběh ani všeobecné podmínky účasti na zájezdech.