Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Primorsko je velmi oblíbené živé přímořské letovisko, které se nachází 60 km jižně od letiště v Burgasu a 25 km od překrásného historického města Sozopol (UNESCO). Primorsko nabízí svým hostům rušné ulice plné obchodů, restaurací, barů, diskoték, ale také romantická tichá zákoutí. Největší devizou jsou 2 písečné pláže s pozvolným vstupem do moře -  menší pláž na jižní straně letoviska a druhá dlouhá táhnoucí se od centra Primorska na sever k zálivu „Perla“.

Na plážích se nachází velký výběr restaurací a barů nabízejících občerstvení za přijatelné ceny. Stejně tak je k dispozici široká nabídka vodních sportů (šlapadla, skútry, windsurfing, kurzy potápění s instruktorem apod.), půjčoven slunečníků a lehátek, samozřejmostí jsou sprchy a převlékárny.

Primorsko ocení klienti vyhledávající rušné centrum, bohatý výběr noční zábavy a nákupních možností, avšak díky ubytování v klidné zóně je vhodné i pro rodiny s dětmi, kteří uvítají možnost návštěvy největšího bulharského aquaparku a dlouhých písečných pláží v blízkosti ubytovacích kapacit.