Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Recenze
  • Nabídka výletů

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
Rodinný hotel BLÍŽENCI_jednolůžkový pokoj
jednolůžkový pokoj

1/1

Možné obsazení: 1/0,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Autobusová doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 2
Rodinný hotel BLÍŽENCI_dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj

1/2

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Autobusová doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 3
Rodinný hotel BLÍŽENCI_Rodinný pokoj
Rodinný pokoj

FAMILY 1/4

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 0/2, 3/0, 2/1, 1/2, 4/0, 3/1, 2/2,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0

Termíny a ceny

Popis hotelu

Název hotelu:

Rodinný hotel Blíženci

Poloha:

velmi žádaný rodinný hotel nacházející se v nové rezidenční části Primorska, 300 m od centra letoviska a 80 m od písečné severní pláže

Ubytování:

dvoulůžkové pokoje, rodinné pokoje (dvoulůžková ložnice a obývací část s rozkládacím gaučem pro jednu dospělou osobu nebo 2 děti) a luxusní střešní apartmány (mezonetové) s dvoulůžkovou ložnicí a prostornou obývací kuchyní s rozkládacím gaučem (pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), chladničkou, rychlovarnou konvicí, TV, balkónem nebo terasou, Wi-Fi a KLIMATIZACÍ ZDARMA! Luxusní střešní apartmán má balkón a velkou střešní terasu s panoramatickým výhledem na celou pláž a zátoku Perla. Rezidence nabízí také jednolůžkové pokoje (nutná včasná rezervace) BEZ PŘÍPLATKU!, umístěné v přízemí a mají k dispozici posezení na průchozí terase

Vybavení:

klienti ubytovaní v rodinných pokojích mohou využívat velkou společnou kuchyni (lednice, mrazák, sporák, trouba, mikrovlnka, myčka,...) v přízemí hotelu za poplatek 1,5 Euro/pokoj/den (platí se na místě), klienti mohou využívat bazén s lehátky a slunečníky ZDARMA u vedlejšího hotelu Penelope vzdáleného cca 10 m (pokud mají zakoupenou polopenzi či plnou penzi) nebo za poplatek 1,- Euro/os./den

Stravování:

vlastní, snídaně (formou  švédských stolů), polopenze (snídaně a večeře servírované o 3 chodech - salát, hlavní jídlo - výběr ze 4-5 menu (jedno vegetariánské a jedno ryba), dezert, rozpustné nápoje a voda, další nápoje za poplatek) nebo plná penze (polopenze + obědy - hlavní jídlo, chléb a sklenice vody) podávané ve vedlejším hotelu Penelope*** (10 metrů)

Pláž:

písečná severní pláž - cca 80 m s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky za poplatek, vodní sporty za poplatek, občerstvení, plážové bary

Poznámka:

Cena zahrnuje (autobusové zájezdy): dopravu autobusem, ubytování, stravu (viz smlouva), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy, komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno)

Cena zahrnuje (letecké zájezdy): leteckou dopravu, letištní taxy a poplatky včetně základního palivového příplatku, transfer z letiště do místa ubytování a zpět , ubytování, stravu (viz. smlouva), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy,  komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno)

Náš názor:

ubytování i poloha rezidence uspokojí i náročnější klientelu, vzhledem k velkému zájmu doporučujeme včasnou rezervaci

Info:

Možnosti cestovního pojištění: Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a připojištění COVID - více informací zde:

Pojistné limity cestovního pojištění UNIQA | CK BonTon (bontonck.cz)

Bus - Cena na osobu zahrnuje:

dopravu autobusem, ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Bus - Cena nezahrnuje:

komplexní pojištění včetně storna a covidu 50,-/71,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka

Letadlo - Cena na osobu zahrnuje:

leteckou dopravu, letištní taxy a poplatky včetně základního palivového příplatku, transfer z letiště do místa ubytování a zpět , ubytování, stravu (viz. tabulka), služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Letadlo - Cena nezahrnuje:

komplexní pojištění storna a covidu 50,-/71,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka

Uživatelské recenze

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety:

ISTANBUL největší město Turecka, rozkročeno na dvou světadílech, Evropě a Asií s úžasnými památkami-Palácem Sultánů, Modrou mešitou, chrámem Boží moudrosti, Hipodromem atd. Za příplatek plavbě lodí po Bosporu s překrásným výhledem na evropskou i asijskou část města. Na závěr dne nákupy na světově známých bazarech Velkém a Egyptském s nabídkou zlata, kožených výrobků atd.

Cena: 65 €, 50 € dítě do 12 let / dvoudenní: dospělí / 90 € / 65 € dítě

Pondělí odjezd cca ve 22.00 hodin

 

EDIRNE brána orientu před dobytí Istanbulu hlavní město Osmanské říše s pře krásnými mešitami, karavan seraily, tureckými lázněmi a historickými kamennými mosty. Výborně zde nakoupíte, ať již ve značkových obchodech či na mega trhu“ s obrovským množstvím zboží za neuvěřitelně nízké ceny.

Cena: 50 €, 40 € dítě do 12 let

Pátek odjezd cca v 5.00 hodin

 

SOZOPOL

historické městečko s typickými dřevěnými domy, velkým přístavem, středověkým opevněním s tvrzí a s kostelem Svat. Jiří s ostatky Svat. Jana Křtitele. Obchůdky a kavárničky nabízí příjemné nákupy i odpočinek.

Cena: 15 €, 10 € dítě do 12 let

Úterý odjezd cca v 16.00 hodin

 

NESEBR

Starobylé město založeno dórskými Řeky s křivolakými uličkami 2 000 let starého přístavu. Pro své unikátní stavby bylo vyhlášeno památkovou rezervací UNESCO. Malebné uličky starobylého města jsou plné obchůdků, uměleckých galerií, pouličních umělců a kaváren lákajících tisíce turistů k návštěvě.

Cena: 25 €, 18 € dítě do 12 let

Pondělí / čtvrtek odjezd cca v 8.00 hodin

                                   

NESTINARSKÝ VEČER / Bata /

Prohlídka historické části Sozopolu s průvodcem + večer s folklórním programem včetně tance na žhavém uhlí a následně tanečním večerem, jehož součástí je i večeře a neomezená konzumace vína.

Cena: 40 €, 25 € dítě do 12 let

Středa odjezd cca v 15.30 hodin

 

SAFARY DŽÍPEM s návštěvou Trácké kultovní svatyně, výroba medu (včetně ochutnávky). Na závěr piknik z hub z místních lesů v pohoří Strandža.

Cena 40 €, 30 € dítě do 12 let

 

VARNA největší město na pobřeží Černého moře s možností návštěvy delfinária, nebo archeologického muzea, mořské zahrady s planetáriem, ZOO a akvária. Vstup do delfinária není v ceně (cca 30 leva / osoba, dítě 20 leva)

Cena: 32 €, 20 € dítě do 12 let.

Neděle odjezd cca v 6.00 hodin

 

VELEKA

Romantická projížďka lodí po řece subtropického charakteru, během které je možno spatřit cizokrajné ptactvo, hady, vodní želvy, rozkvetlé lekníny atd. Po čas zastávky koupání v moři i v řece na jedné z nejkrásnějších pláží jižního Černomoří.

Cena: 25 €, 18 € dítě do 12 let

Pondělí odjezd cca v 9.00 hodin

 

RYBÍ PIKNIK 

Lodní výlet z Primorska na Maslen vrch s možností koupání v křišťálově čisté vodě na pláži s lehátky, potápění atd. Piknik s aperitivem, hlavním chodem a salátem.

Cena 30 €, 25 € dítě do 12 let

 

PROJÍŽĎKA LODÍ / nebo ROPOTAMO přes den

Po místní laguně v délce trvání cca 1 hodiny (romantika v podvečerních hodinách)

Cena 15 €, 10 € dítě do 12 let

 

BURGASKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ

S možností koupání se v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus atd.

Cena 25 € / osoba

Čtvrtek odjezd cca v 10.00 hodin od Polikliniky

• V případě nepříznivého počasí Spa center Akva Kaliče

 

BEGLIK TASCH

thrácká svatyně v podobě megalitických staveb připomínajících známý Stonehenge. Historie svatyně z doby 1500 př.n.l, objevena českým archeolog. Karlem Škorpilem.         

Cena 15 € / osoba

Úterý odjezd v 17.30 hodin od Polikliniky

 

OBRÁCENÝ DŮM + ZÁMEK

obrácený dům je včetně nábytku, díky tomu je možné pořizovat super vtipné fotografie, vzhůru nohama. Ve dvoře najdete různé zábavní kouty včetně kola štěstí a mnoho dalších.

+ Osobitý zámek v pohádkovém stylu uprostřed šlechtěných zahrad s kašnami a jezerem.

Cena 30 € / osoba, 20 € dítě do 12 let

 

Fakultativní výlety zajišťuje bulharská společnost. CK BonTon nemůže ovlivnit průběh ani všeobecné podmínky účasti na zájezdech.