• Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Recenze
  • Nabídka výletů

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
Česká Kanada_dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj

1/2

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1,
dospělý/dítě
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 2
Česká Kanada_dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky

1/2+1

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 3/0, 1/2, 2/1,
dospělý/dítě
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 3
Česká Kanada_třílůžkový pokoj s možností přistýlky
třílůžkový pokoj s možností přistýlky

1/3+1

Možné obsazení: 2/0, 3/0, 4/0, 1/1, 2/1, 3/1, 1/2, 1/3, 2/2, 1/0,
dospělý/dítě
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 4
Česká Kanada_třílůžkový pokoj
třílůžkový pokoj

1/3

Možné obsazení: 3/0, 2/1, 1/2, 1/0, 2/0, 1/1,
dospělý/dítě
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0

Termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Poznávací zájezd s autokarovou dopravou,

skvělým průvodcem, pobytem v hotelu*** na jednom místě s polopenzí a každý den s výlety v ceně!

Úvod:

pohádkově romantický vodní zámek Červená Lhota - zaniklá vesnice Nové Mlýny a historie Železné opony – nejsevernější bod Rakouska – relaxace u rybníka – hrad Landštejn – Nová Bystřice – Muzeum veteránů - expozice historických úzkokolejek a jízda historickým vláčkem do Jindřichova Hradce – mechanický lidový betlém – překročení 15. poledníku – hrad a zámek Jindřichův Hradec – ochutnávka likérů – expozice rybníkářství                a voroplavby - Slavonice - měšťanské domy – výroba Mařížské keramiky…

1. den:

odjezd v ranních hodinách po trase Havířov - Ostrava – Frýdek - Místek – Nový Jičín – Hranice – Přerov – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno – Velké Meziříčí  – Jihlava – Humpolec s plánovanou přestávkou na oběd. V odpoledních hodinách příjezd k pohádkovému romantickému vodnímu zámku Červená Lhota, prohlídka zámku a zámeckého areálu, který sloužil za kulisu mnoha českým pohádkám.  Odjezd do Lesního hotelu Peršlák***, přivítání, ubytování, večeře v hotelové restauraci, přenocování.

2. den:

po snídani se vydáme na procházku do okolí hotelu, uprostřed lesů objevíme nejsevernější most a bod Rakouska, zaniklou vesnici Nové Mlýny, připomeneme si pohnutou historii železné opony, projdeme přírodní rezervací tvořenou Koštěnickým potokem. Odpoledne můžete relaxovat u rybníka nebo v hotelovém parku či načerpat energii v okolních zachovalých lesích. Po večeři přenocování v hotelu.

3. den:

po snídani odjedeme autobusem na výlet do centrální části České Kanady. V obci Klášter si prohlédneme paulánský kostel, který býval součástí kláštera, vydáme se na majestátnou zříceninu hradu Landštejn na česko-moravsko-rakouském pomezí. Cestou zpět se zastavíme ve městě Nová Bystřice, kde budeme mít čas na oběd a prohlídku prvního a největšího muzea amerických automobilových veteránů v Čechách. V odpoledních hodinách se vrátíme do hotelu, budeme mít čas na odpočinek. Večeře v hotelu a přenocování.

4. den:

po snídani pojedeme na historické úzkorozchodné nádraží v Nové Bystřici, v expozici úzkokolejek se seznámíme s jejich zajímavou minulostí i současností, dozvíme se i několik zajímavých technických údajů a následně se vydáme vláčkem do Jindřichova Hradce. Trať se vine mezi lesy, poli, lukami, rybníky a malebnými venkovskými staveními, jež spolu vytvářejí krajinu České Kanady. Po příjezdu vlakem bude následovat prohlídka města zrcadlícího se na hladině rybníka Vajgar, uvidíme největší mechanický lidový betlém na světě, překročíme 15. poledník, o důvtipu našich předků se přesvědčíme v expozici rybníkářství a voroplavby a navštívíme třetí největší památkový objekt v ČR hrad a zámek Jindřichův Hradec. Při procházce městem nám zbude čas i na oběd. Návštěvu města zakončíme ochutnávkou likérů v místní likérce, tam kde se zrodil známý jindřichohradecký rum s plachetnicí. Autobusem se vrátíme do hotelu v pozdních odpoledních hodinách. Večeře a přenocování.

5. den:

Po snídani odjedeme na výlet do města ležícího ve východní části České Kanady renesančních Slavonic, prohlédneme si město, měšťanské domy, seznámíme          se s výrobou Mařížské keramiky. Budeme moci poobědvat v některé z mnoha Slavonických restaurací.  V odpoledních hodinách se vrátíme do hotelu. Poslední odpoledne můžeme relaxovat u rybníka či v okolních lesích.  Večeře a přenocování.

 

6. den:

po snídani se rozloučíme s Českou Kanadou a vrátíme se domů plni nových zážitků i poznání. Cestou budeme mít přestávku na oběd.

Cena zahrnuje:

autokarovou dopravu, 5 x ubytování v Lesním hotelu Peršlák***, polopenzi (snídaně formou bufetu, tříchodové servírované večeře), výlety dle programu, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb., místní poplatek

Cena nezahrnuje:

vstupy do navštívených objektů (cca 1.300,- Kč), obědy.

Uživatelské recenze

Fakultativní výlety