• Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Recenze
  • Nabídka výletů

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
Krušné hory a města západních Čech_dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj

1/2

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1,
dospělý/dítě
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 2
Krušné hory a města západních Čech_třílůžkový pokoj
třílůžkový pokoj

1/3

Možné obsazení: 3/0, 2/1, 1/2, 1/0, 2/0, 1/1,
dospělý/dítě
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0

Termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

KRUŠNOHOŘÍ A MĚSTA ZÁPADNÍCH ČECH

 

Úvod:

Poznávací zájezd s autokarovou dopravou, skvělým průvodcem, pobytem na jednom místě s polopenzí a každý den s výlety v ceně!
Jáchymov – koupání a odpočinek v lázních a prohlídka mincovny, muzeum hornictví, Karlovy Vary – prohlídka města s promenádami a léčivými prameny, Boží Dar – procházka, Klínovec, Hrad Bečov nad Teplou s relikviářem svatého Maura, Vánoční dům u Karlových Varů…

 

1. den:

odjezd v ranních hodinách po trase Havířov - Ostrava – Frýdek - Místek – Nový Jičín – Hranice – Přerov – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno – Velké Meziříčí  – Jihlava – Praha s plánovanou přestávkou na oběd. V pozdních odpoledních hodinách příjezd do horského hotelu, přivítání, ubytování, večeře v hotelové restauraci, krátká procházka na seznámení se s okolím hotelu  a přenocování.

2. den:

po snídani odjedeme do Jáchymova, který se nachází v malebném údolí pod naším hotelem. V bývalé mincovně se seznámíme s historií zajímavého města, procházku městem zakončíme v jáchymovských lázních a okusíme léčebnou vodu v aquacentru Agricola. Po osvěžující koupeli dojedeme k dolu Svornost u kterého si prohlédneme expozici hornictví a podíváme se do štoly. Na hotel se vrátíme v odpoledních hodinách. Zbývající čas do večeře můžeme využít k relaxaci v hotelové sauně nebo procházkou po okolní zajímavé krajině. Po večeři můžeme ještě posedět při muzice. Přenocování v hotelu.

 

3. den:

po snídani můžeme relaxovat v hotelové sauně nebo si vydat na pěší výlet k bývalému dolu Eduard. Odpoledne pojedeme na výlet do světoznámých lázní Karlovy Vary, projdeme centrem lázní, navštívíme všechny promenády i prameny, seznámíme se s historií města a na závěr výletu ochutnáme i proslulý 13. pramen – Becherovku, když před tím poodhalíme tajemství její výroby. Na večeři se vrátíme do hotelu. Přenocování v hotelu.

 

4. den:

po snídani pojedeme relaxovat do aquacentra Agricola v jáchymovských lázních, odpoledne se vydáme do města Boží dar, projdeme si okolní rašeliniště, prohlédneme si město a dojedeme až na nejvyšší horu Krušných hor – Klínovec. Na večeři se vrátíme do hotelu, po večeři můžeme relaxovat v hotelové sauně nebo se vydat na procházku do okolních lesů. Přenocování v hotelu.

 

5. den:

po snídani se vydáme do města Bečov nad Teplou nad nímž se tyčí majestátný hrad a zámek v jehož trezorové místnosti se ukrývá unikání relikviář svatého Maura, který si budeme moci zblízka prohlédnout. Po návštěvě hradu nám zbyde čas na oběd malebném městě. Cestou zpět zastavíme ještě v proslulém Vánočním domě na okraji Karlových Varů, dýchne na nás kouzlo vánoc a budeme mít možnost zakoupit si i zajímavé vánoční ozdoby či jiné symboly vánoc. Odpoledne se vrátíme do hotelu a budeme mít možnost relaxovat v hotelové sauně nebo na terase hotelové restaurace u dobré kávy či chutného drinku. Večeře bude připravena na venkovním grilu. Přenocování.

 

6. den:

po snídani se rozloučíme s Krušnými horami a po trase Praha – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno – Vyškov – Prostějov – Olomouc – Přerov – Hranice – Nový Jičín – Frýdek-Místek – Ostrava – Havířov se vrátíme domů plni nových zážitků i poznání. Cestou budeme mít přestávku na oběd.

 

Cena zahrnuje:

autokarovou dopravu, 5 x ubytování v hotelu PAM (v jedné z pěti budov), polopenzi (snídaně formou bufetu, tříchodové servírované večeře), výlety dle programu, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb., místní poplatek

 

Cena nezahrnuje:

vstupy do navštívených objektů (cca 900,- Kč), obědy.
příplatek za jednolůžkový pokoj 1.800,- Kč

 

Uživatelské recenze

Fakultativní výlety