Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Recenze
  • Nabídka výletů

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
Paříž a Versailles_dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky

1/2+1

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 3/0, 1/2, 2/1,
Dostupná doprava: Autobusová doprava
dospělý/dítě
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0

Termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Paříž a zámek Versailles, 5-ti denní poznávací zájezd do Francie.

 

Úvod:

Paříž je městem lásky, módy a kulturním střediskem s vynikající gastronomii. Navštívíme například Champs-Elysées, kde se nachází sídlo francouzského prezidenta, romantický Montmartre nebo Île de la Cité. V průběhu naší cesty zavítáme i do Château de Versailles, nejznámějšího zámku nejen ve Francii, ale asi i na světě.

1. den:

Odjezd z ČR v odpoledních nebo večerních hodinách podle nástupního místa.

2. den:

Příjezd do Paříže v ranních. Prohlídka města v historickém centru Paříže např. Justiční palác, Pařížska radnice, Pompidou, Les Halles, Královský palác a Louvre, čtvrť Opera s chrámem Madeleine.

3. den:

Tento den bude věnován prohlídce zámku VERSAILLES, královské rezidenci Ludvíka XIV.

Poté odjedeme na náměstí La Défense - moderní čtvrť třetího tisíciletí. Večer Montmartre s bazilikou Sacré-Coeur, náměstí Pigalle, Moulin Rouge.

4. den:

Poslední den v Paříži budeme pokračovat v prohlídce města, kde na nás čeká například Invalidovna, Eiffelova věž, náměstí Trocadero, Vítězný oblouk, třída Champs Elysées nebo nábřeží Bukinistů. Večer projížďka lodí po Seině s neobvyklým pohledem na pařížské památky. Večer odjezd zpět do ČR.

5. den:

Příjezd do ČR v ranních nebo odpoledních hodinách podle nástupního místa.

Cena zahrnuje:

dopravu luxusním autobusem, 2x ubytování ve 2lůžk. pokoji s příslušenstvím ve 3* hotelu, 2x snídani, průvodce CK, pojištění CK 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:

komplex. pojištění vč. storna zájezdu (40,- Kč/osoba/den), vstupné, jízdné na místní dopravu, jízdenky na plavbu po Sieně, pobytovou taxu (platba na místě, cca 2€/os./noc), příplatek za 1-lůžkový pokoj (2 000,- Kč) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Uživatelské recenze

Fakultativní výlety