Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Relax v termálních lázních s možností nákupů

Cena:  649,- Kč

Program: odjezd v brzkých ranních hodinách, dopoledne příjezd do Győru, koupání v termálních lázních, cca 16:30 odjezd zpět do ČR. Před koupáním možno absolvovat krátkou prohlídku městem s návštěvou tradiční tržnice s možností nákupů typických maďarských specialit (čabajky, paprika, tokajské víno...)

Lázně Győr byly v roce 2003 kompletně rekonstruovány a dnes patří mezi nejmoderněji vybavené lázeňské komplexy v Maďarsku. Návštěvníci se mohou koupat ve vodě s léčebnými účinky (revmatizmus, klouby a páteř, svaly a pohybové ústrojí, kůže) vyvěrající ze 3 různých pramenů o teplotě 28-39 °C ve 3 venkovních bazénech, 2 vnitřních a 5 rekreačních bazénech s atrakcemi (podvodní trysky, vodopády, perličkové lázně...), k dispozici jsou další 2 venkovní plavecké bazény, 2 dětské bazény, 2 tobogány (vnitřní a venkovní), za příplatek také sauna, jacuzzi, vodní bar, sauna bar, masáže...


Cena zahrnuje: dopravu, služby průvodce


Cena nezahrnuje: vstupné do lázeňského komplexu (cca 200 Kč/dospělí, 160,- Kč děti), další služby v lázních (masáže, sauna apod.), komplexní cestovní pojištění 30,- Kč/os./den.

Doporučené kapesné: cca 25,- Euro