Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Recenze
  • Nabídka výletů

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
Hotel Sissy_dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

1/2+1_P

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 0/2, 2/1, 1/2,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 2
Hotel Sissy_čtyřlůžkový pokoj
čtyřlůžkový pokoj

1/4_P

Možné obsazení: 3/0, 2/1, 1/2, 0/3, 4/0, 3/1, 2/2, 1/3,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 3
Hotel Sissy_Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi pro 4-5 osob
Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi pro 4-5 osob

1/5_P

Možné obsazení: 3/0, 2/1, 1/2, 0/3, 4/0, 3/1, 2/2, 1/3, 0/4, 5/0, 4/1, 3/2, 2/3, 1/4,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0

Termíny a ceny

Popis hotelu

Název hotelu:

Hotel Sissy

Poloha:

plážový hotel s krásnou subtropickou zahradou se vzrostlými palmami přímo na vlastní oblázkové pláži v klidné jižní části letoviska. V blízkosti hotelu se nachází několik obchůdků, restaurací a taveren. Do centra letoviska s řadou obchodů, restaurací, barů, taveren a stánků s rychlím občerstvením cca 400 m.

 

Ubytování:

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky, čtyřlůžkových pokojích s manželským lůžkem a dvěma patrovými lůžky a rodinných pokojích se dvěma ložnicemi - v jedné ložnici manželské lůžko a možnost přistýlky a v druhé malé ložnici dvě samostatná lůžka (pro 4 osoby s možností přistýlky.) s menším balkónem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (SWC, fén), SAT/TV, telefon, mini lednici, klimatizaci (zdarma) a sejf (zdarma). Všechny pokoje jsou v patře a mají prostorné balkóny s nádherným přímým výhledem na moře! Pokoje Premium (dvoulůžkové s možností přistýlky a rodinné pokoje) za příplatek mají nový nábytek a nové velmi moderní koupelny.

Vybavení:

hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace s venkovní terasou s výhledem na moře, bar, venkovní bazén se slunečníky a lehátky (zdarma), beach bar s nabídnou nápojů a jednoduchých jídel (pizza apod.), disco club, animační a sportovní programy,  řecké večery s folklórními tanci, večerní programy a barbecue večeře, Wi-Fi v lobby (zdarma), šachy, pingpongový stůl, biliard (za poplatek). Lehátka na pláži zdarma! Na pláži je možno využít nabídky vodních sportů – kajaky, motorové vodní skútry, vodní lyže, šlapadla (za poplatek).

Stravování:

polopenze - snídaně i večeře formou výborného bufetu podávané v hotelové restauraci (vnitřní i venkovní část). Během dne možnost dokoupení občerstvení za velice příznivé ceny v beach baru v hotelové zahradě.

Pláž:

přímo na oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře, plážový servis zdarma. Nabídka vodních sportů za poplatek. Pláž navazuje přímo na hotelovou zahradu stíněnou palmami a subtropickou vegetací.

Sport a zábava:

Půjčovna kol přímo v hotelu, stolní tenis, šachy, animační programy v hotelu...

Pro děti:

bazén, stolní tenis, animační programy

Poznámka:

Dětská cena platí pro dítě do 12-ti let ubytované na přístýlce ve dvoulůžkovém pokoji, 3. a 4. lůžku ve čtyřlůžkovém pokoji (patrová lůžka) a 3. a 4. a 5. lůžku v rodinném pokoji se dvěma ložnicemi

Info:

Možnosti cestovního pojištění: Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a připojištění COVID - více informací zde:

Pojistné limity cestovního pojištění UNIQA | CK BonTon (bontonck.cz)

 

Letadlo - Cena na osobu zahrnuje:

leteckou dopravu Brno - Volos - Brno, transfer z letiště do místa ubytování a zpět, ubytování a stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Letadlo - Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, storna a připojištění COVID 50,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši 1,5 Euro/pokoj a noc - platí se hotově na místě delegátovi nebo na recepci hotelu

Uživatelské recenze

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety:

Fakultativní výlety z letoviska Kamena Vourla pro sezónu 2023:

Výlety nabídne v místě pobytu náš delegát, níže uvedený popis výletů a ceny výletů jsou pouze orientační a budou aktualizovány průběžně dle situace. Závaznou nabídku poskytne až při informační schůzce delegát.

Celodenní výlet autobusem do Athén - orientační cena 55,- Euro

Orientační program výletu: po snídani se vydáme na jih do hlavního města Řecka do Athén, prohlídka města začíná zpravidla v největším řeckém přístavu Pireus. Okružní jízda městem nás seznámí s nejdůležitějšími památkami města. Projdeme se s průvodcem hlavním náměstím Syntagma s dominantní budovou Parlamentu, který stráží vojáci evzones v typickém oblečení (krátké sukně, červené čepice a dřeváky s bambulemi). Prohlídka města nás zavede do romantické čtvrti Plaka s řadou suvenýrů a tradičních taveren a poté se vydáme na Akropoli s nádherným výhledem na celé město, kde budeme obdivovat Parthenon, posvátný Erechteion, vstupní bránu Propylaje a pozůstatky Dionýsova divadla. Večer se vrátíme do našeho hotelu na večeři.

Celodenní výlet autobudsem ke klášterům Meteora - orientační cena 55,- Euro

Orientační program výletu: po snídani se vydáme do Thessálie do města Kalambaka, kde se zastavíme manufaktuře a prohlédneme výrobu pravoslavných ikon (možnost nákupů suvenýrů), poté se vydáme do dechberoucích skal, kde navštívíme dva kláštery (další uvidíme z autobusu), odpoledne zastávka na fakultativní oběd ve vesničce Kastraki a cestou zpět do hotelu ještě zastávka v údolí Thembi s prohlídkou údolí - přechod po visutém mostě ke kapličce Agia Paraskevi (léčivá voda), návrat do hotelu na večeři

Celodenní výlet autobusem do Delf - orientační cena 55,- Euro

Orientační program výletu: po snídani se vydáme horskou přírodou pohoří Parnasos do Delf, které byly zasvěceny múzám a bohu Apollónovi. Prohlédneme si jeden z nejkrásnějších archeologických areálů nejen v Řecku, abychom si udělali představu, jak vypadalo v době největší slávy „svaté město“. Navštívíme také skálu Omfalos, která byla považována za střed světa, kde kdysi věštila věštkyně Pýthie, posvátný Kastalský pramen, Apollonův chrám, pokladnici Athéňanů a dalších řeckých městských států. Večer se vrátíme do našeho hotelu na večeři.

Celodenní výlet lodí na ostrov Skiathos - orientančí cena 60,- Euro

Orientační program výletu: po snídani odjezd do přístavu v blízkosti Volosu, nalodění na krásnou velkou loď, kde kapitán Kostas se svou posátkou pečuje o pohodlí a zejména zábavu cestujících. Při plabě na Skiathos začijete řeckou hudbu a tance a takou spoustu zábavy. Loď přiveze návštěvníky do hlavního města Skiathos, které nese stejné jméno. Ve Skiathu můžete nakupovat a obdivovat úžasnou ostrovní atmosféru historického městečka. Poté přejedeme lodí na nejslavnější pláže ostrova Koukunaries Beach, která byla proslavena také díky filmu Mamma Mia, kde se budeme koupat. Při cestě zpět do přístavu na pevnině opět spoustu zábavy. Návrat do Paralie ve večerních hodinách a večeře v hotelu.

Půldenní výlet do Termopyl a ke klášteru v horách nad letoviskem Kamena Vourla - orientační cena 20,- Euro + 5,- Euro vstup do kláštera

Orientační program výletu: výlet se pořádá dopoledne nebo odpoledne, kdy se z hotelu vydáme s průdodcem do místa slavné bitvy u Termopyl (asi 25 km z letoviska Kamena Vourla), na místě si prohlédneme památník této bitvy a můžeme navštívit velmi zdařilé muzeum s interaktivní prezentací. Cestou zpět ještě zastávka u pravoslavného kláštera s nádherným výhledem na moře, ostrovy a pobřeží.

Půldenní výlet čluny k ostrovům LIchadonissia "Řecké Seychelly" s koupáním - orientační cena 16,- Euro

Orientační program výletu: výlet se pořádá v různých časech - upřesní na místě delegát - z přístavu v Kamena Vourla odjezd lodičkami k malebnému souostroví Lichadoniské ostrovy, koupání, zábava, nádherné pohledy z lodi....

Děti do 12-ti let sleva 50 %, pouze u výletu na ostrov Skiathos získávají děti do 12-ti let slevu pouze 5,- Euro/dítě.

 

Fakultativní výlety:

V místě nabídne delegát aktuální možnost a ceny výletů, níže odkaz na orientační ceny výletů

https://www.bontonck.cz/kamenna  

 

KAMENA VOURLA

Malebné prázdninové městečko se rozprostírá na jižním pobřeží zálivu Maliakos. Nachází se na krásném místě mezi horami a mořem pouhých 160 km od hlavního města ATÉNY. Od druhého největšího řeckého ostrova Evia (Evboia) ho dělí Severní Evboiský záliv. I když je Kamena Vourla v Řecku známým a vyhledávaným místem, je pro českého turistu neznámá. A přece může nabídnout vše, co si může člověk od ideálního místa na dovolené přát. Díky své poloze, klimatu a horkým, léčivým pramenům je atraktivní po celý rok. Snoubí se zde moře s nekonečnými plážemi, horami a termálními prameny. Léčivá voda vytéká ze srdce pohoří Knimida, které leží v těsné blízkosti letoviska a tvoří jeho nádhernou kulisu. Tato kombinace je výjimečná. Obrovskou výhodou tohoto letoviska je jeho malá vzdálenost od nejznámějších a nejvyhledávanějších míst v Řecku: Thermopyly (30 km), Delfy se slavnou starořeckou věštírnou (110 km), hlavní město Atény (160 km), kláštery Meteora (185 km). Snadno dostupný je také blízký ostrov Skiatos, Skopelos a souostroví Lichadonisia tvořené patnácti malými, téměř nedotčenými ostrůvky jímž se říká „řecké Seyschely“. Všechna tato místa můžete navštívit individuálně nebo v rámci fakultativních výletů pořádaných pro naše klienty.

 

Podél pobřeží celého letoviska se táhne hlavní třída lemovaná obchůdky, bary, typickými tavernami s vynikající řeckou kuchyní, kavárnami a cukrárnami. Rodiny s dětmi jistě potěší místní lunapark. Milovníci aktivní dovolené ocení jachetní přístav s půjčovnou motorových loděk, na kterých se mohou vydat na blízké ostrůvky i řadu značených turistických stezek lákajících k procházkám. Ceny v místních obchodech a restauracích jsou nižší než jiných letoviscích na řecké pevnině či ostrovech.

 

.