Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Recenze
  • Nabídka výletů

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
To nejlepší ze Severního Řecka_dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj

1/2_P

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 2
To nejlepší ze Severního Řecka_dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

1/2+1_P

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 0/2, 3/0, 2/1, 1/2,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 3
To nejlepší ze Severního Řecka_třílůžkový pokoj s možnosti přistýlky
třílůžkový pokoj s možnosti přistýlky

1/3+1_P

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 0/2, 3/0, 2/1, 1/2, 0/3, 4/0, 3/1, 2/2, 1/3,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Letecká doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0

Termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

To nejlepší ze Severního Řecka

Úvod:

Thessaloniki (Soluň), pohoří Olymp, Litochoro, hrad Platamonas, Thessálie, kláštery Meteora, údolí Thembi, celodenní výlet na ostrov Skiathos (natáčel se zde film Mamma Mia) Ubytování v hotelu s polopenzí a 4 výlety v ceně !!!

Program zájezdu:

1. den: odjezd /odlet z ČR, přílet do Soluně, transfer do Paralia Katarini, ubytování v hotelu Orea Eleni*** (pokoje s balkónem, klimatizací, Wi-Fi, vlastním sociálním zařízením, TV), večeře, nocleh (při cestě autobusem do Řecka v jarním termínu- příjezd do Paralie následující den dopoledne)

v průběhu pobytu: volné dny, koupání, polopenze, v průběhu pobytu 4 x celodenní výlet (viz níže)

poslední den pobytu: snídaně, transfer na letiště odlet do Brna nebo Ostravy (při cestě zpět z Řecka autobusem odjezd kolem poledne zpět do ČR, příjezd následující den dopoledne)

Celodenní výlet do Soluně - po snídani odjedeme do druhého největšího řeckého města - Thessaloniki (Soluň), odkud k nám přišli slovanští kazatelé Cyril a Metoděj. Autobusem projedeme po nábřeží a vystoupíme u dominanty města - Bílé věže (cca hodinový rozchod), procházkou projdeme po centru města - Aristotelovo náměstí a velký bazar, volný čas na nákupy, odjezd odpoledne od Bílé věže zpět do Parálie.

Celodenní výlet Kláštery Meteora + Národní park v údolí Thembi - průjezd Thessálií do Kalambaki, zastávka v manufaktuře s prezentací výroby pravoslavných ikon (možnost nákupů suvenýrů), návštěva dvou klášterů, zhlédnutí dalších klášterů z autobusu, zastávka na fakultativní oběd ve vesničce Kastraki, zastávka v údolí Thembi s prohlídkou údolí - přechod po visutém mostě ke kapličce Agia Paraskevi (léčivá voda)..., návrat do letoviska

Celodenní výlet na ostrov Skiathos – brzy ráno odjezd z hotelu (snídaňový balíček), příjezd do přístavu v blízkosti Volosu, nalodění na krásnou velkou loď, kde kapitán Kostas se svou posátkou pečuje o pohodlí a zejména zábavu cestujících. Při plabě na Skiathos začijete řeckou hudbu a tance a takou spoustu zábavy. Loď přiveze návštěvníky do hlavního města Skiathos, které nese stejné jméno. Ve Skiathu můžete nakupovat a obdivovat úžasnou ostrovní atmosféru historického městečka. Poté přejedeme lodí na nejslavnější pláže ostrova Koukunaries Beach, která byla proslavena také díky filmu Mamma Mia, kde se budeme koupat. Při cestě zpět do přístavu na pevnině opět spoustu zábavy. Návrat do Paralie ve večerních hodinách a večeře v hotelu.

Celodenní výlet do podhůří Olympu - z Parálie se vydáme do městečka Litochoro přímo pod hlavním vrcholem Olympu - horou Mytikas, odtud procházka do kaňonu říčky Enipeas ke klášteru Sv. Dionisia, kolem poledne budeme pokračovat autobusem do jižní části Olympské riviéry a navštívíme středověký hrad Platamonas (hrad krásné paní) s nádhernými vyhlídkami na celou Olympskou riviéru (vstupné do hradu cca 2,- Euro/os. není v ceně zájezdu). Odpoledne pak výlet ukončíme v malebné vesničce Paleos Panteleimonas.

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Brno/Ostrava – Soluň – Brno/Ostrava (případně jednu cestu autobusem – viz tabulka a program zájezdu), transfery z letiště do hotelu a zpět, ubytování v hotelu Orea Eleni ***  s polopenzí, česky nebo slovensky hovořícího průvodce, výlety dle programu, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, storna a připojištění COVID 50,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši 1,5 Euro/pokoj/noc - platí se hotově na místě delegátovi nebo na recepci hotelu, příplatek za jednolůžkový pokoj + 500,- Kč/noc, další fakultativní výlety

Poznámka:

Doporučené kapesné: cca 100,- Euro

Uživatelské recenze

Fakultativní výlety