Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Recenze
  • Nabídka výletů

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
Bratislava a "Husí hody"_dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj

1/2

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1,
Dostupná doprava: Autobusová doprava
dospělý/dítě
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0
Pokoj 2
Bratislava a "Husí hody"_třílůžkový pokoj
třílůžkový pokoj

1/3

Možné obsazení: 3/0, 2/1, 1/2, 1/0, 2/0, 1/1,
Dostupná doprava: Autobusová doprava
dospělý/dítě
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0

Termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

BRATISLAVA, HUSÍ HODY a Thermalaquapark Senec

Úvod:

Dvoudenní zájezd - Bratislava, Slovenský Grob, koupání v termálních lázních na Slunečných jezerech v Senci a skvělá večeře - HUSÍ HODY v ceně !

1. den:

v ranních hodinách se vydáme na Slovensko (nástupní místa po trase), před polednem přijedeme k hradu Devín, následuje prohlídka. Pokračujeme do Bratislavy, kde si prohlédneme s průvodcem Bratislavský hrad, Staré město s domem U dobrého pastiera, korunovační Dóm sv. Martina, Michalskou věž Pálffyho, Kaglevichův, Esterházyho a Apponyho palác, vyhlídku z Mostu SNP, Modrý kostol, starou a novou radnici... V podvečer přejedeme do dnešního cíle naší cesty - do blízké obce Slovenský Grob, kde nás čeká nezapomenutelná večeře - Husí hody, přímo ve stylové restauraci penzionu. Ubytování, nocleh.  

2. den:

posnídáme a vydáme se do moderního komplexu termálních lázní Thermalaquapark Senec, kde strávíme 3-4 hodiny koupáním a vodními atrakcemi. Odpoledne se vydáme zpět domů. 

Poznámka:

Doporučené kapesné: vstupy cca 20 Euro + nápoje...

Cena zahrnuje:

dopravu autokarem, 1 x ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením v rodinném penzionu, 1 x snídani, 1 x večeři - Husí hody (předkrm - plněné lokše s husí paštikou, 1/4 pečené husy, zelí a dezert), služby česky mluvícího průvodce, pojištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna + 40,- Kč/os./den, vstupy do Thermalaquapark Senec - cca 13,- Euro/os./3 hodiny (případně + 8,- Euro za saunový a wellness svět), nápoje u večeří, případné drobné platby za vstupy v Bratislavě

Uživatelské recenze

Fakultativní výlety