Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Recenze
  • Nabídka výletů

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
Bratislava a "Husí hody"_dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky

1/2+1

Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 3/0, 1/2, 2/1,
dospělý/dítě
Dostupná doprava: Autobusová doprava
změnit Počet dospělých 2 Počet dětí 0

Termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

BRATISLAVA, HUSÍ HODY a Thermalaquapark Senec

Úvod:

Třídenní zájezd - Bratislava, Slovenský Grob, hrad Děvín, koupání v termálních lázních v Senci a skvělá večeře - HUSÍ HODY v ceně !

1. den:

odjezd v ranních hodinách. Kolem poledne příjezd na hrad Děvín, prohlídka hradu, procházka k soutoku Moravy s Dunajem, individuální volno na oběd. V odpoledních hodinách přejezd do Bratislavského vinařství, prohlídka a ochutnávka vína. V podvečerních hodinách přejezd na ubytování.

2. den:

po snídani odjezd do Bratislavy, kde se pěšky se vydáme za poznáním nejvýznamnějších památek v historickém jádru Starého města, Michalská brána - jediná z původních středověkých opevnění, symbol města Bratislavský hrad, tyčící se na nad Dunajem, Grasalkovičův palác - sídlo slovenské prezidentky, katedrála sv. Martina - korunovační kostel uherských králů, Františkánský kostel ze 13. stol., kouzelné uličky Starého města. V odpoledních hodinách fakultativní projížďka lodí po Dunaji a následně návrat na ubytování do Slovenského Grobu, kde ve stylové restauraci na nás bude čeká nezapomenutelná večeře – Husí hody.

3. den:

po snídani přejezd do moderního komplexu termálních lázní Thermalaquapark Senec, kde strávíme dopoledne a časné odpoledne koupáním a užíváním si vodních atrakcí. V odpoledních hodinách  se vydáme na cestu zpět k domovům.

Poznámka:

Doporučené kapesné: vstupy cca 30 Euro + nápoje...

Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 2x ubytování se snídaní v rodinném penzionu, 1 x večeři - Husí hody (1/4 pečené husy, lokše 3 ks, dušené červené zelí), služby česky mluvícího průvodce, pojištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, storna a covidu + 50,- Kč/os./den, vstupy do Thermalaquapark Senec - cca 15,- Euro/os./3 hodiny (případně + 10,- Euro za saunový a wellness svět), nápoje a další rozšíření u večeře, případné drobné platby za vstupy v Bratislavě

Uživatelské recenze

Fakultativní výlety