Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Turecko

Nádherná země v jihovýhodní části středomoří čerpající z více než tři tisíce let starých kulturních tradic zažívající v posledních letech nebývalý ekonomický i kulturní rozkvět.Turecko se stává jednou z nejvyhledávanějších destinací, nejen pro obrovské množství historických památek, 7200 km dlouhé pobřeží s krásnými členitými plážemi, ale také pro vysokou kvalitu a širokou nabídku služeb poskytovaných návštěvníkům z celé Evropy.

Mírné klima, stálé počasí (až 310 slunečných dnů v roce) a příjemná teplota mořské vody zaručující koupání od začátku dubna do konce října a společně s velmi příznivými cenovými relacemi vytváří perfektní podmínky pro trávení dovolené nejen rodinám s dětmi a seniorům. Mladí hosté ocení živá turistická centra, kde je možno přes den užívat slunce na písečných plážích a v noci se bavit v nespočtu místních barů, restaurací s živou hudbou, klubů či diskoték.

Turecko je zemí, která dokázala využít předností, pro které jsou oblíbené země v severní Africe, a přitom si zachovat příjemné a bezpečné prostředí typické spíše pro jižní Evropu. 

Střediska