Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

O společnosti

Cestovní kancelář BON TON, s.r.o.

Cestovní kancelář BON TON byla založena již v roce 1991 a patří tak k nejdéle působícím cestovním kancelářím na našem trhu. Začínali jsme s pořádáním prvních zájezd., Dovolené naších klientů směřovaly k poznávání Francie a pobytům u Italského Jadranu. Postupně přibývaly další destinace, nejvíce populární byly cesty do Řecka a Chorvatska.

Vysoká profesionalita našich služeb vedla již od roku 1993 k počátku organizací luxusních cest do exotických zámořských destinací pro individuální cestovatele i společnosti, kterým je zajišťován odborný program, exkurze, návštěvy mezinárodních veletrhů apod. Tyto cesty jsou na vyžádání i jako předpřipravené okruhy nabízeny a absolvovány doposud. Za řadu let tak naši zákazníci procestovali: Japonsko, Čínu, USA, Brazílii, Argentinu, Uruquay, Bolívii, Peru, Mexiko, Kanadu a Aljašku, Indii, Nový Zéland, Austrálii, Izrael, Jordánsko, Spojené Arabské Emiráty, Keňu, Srí Lanku, Maledivy, Singapur, Malajsii, Indonésii, Královskou Brunej a řadu dalších zajímavých destinací…
Velmi dbáme na kvalitu námi poskytovaných služeb. Díky schopnosti zajistit služby s nejlepším možným poměrem kvalita/cena rostl i zájem našich zákazníků o další destinace. V portfóliu zájezdů tak časem přibyly pobytové destinace v Bulharsku, Turecku, Španělsku, Madeiře a Černé Hoře. Velkou oblibu si získaly také víkendové zájezdy do maďarských a slovinských termálních lázní.

Pro velký zájem o poznávací okruhy přidáváme do nabídky cesty do Izraele, Arménie, Gruzie, Dubaje, Ománu, Jordánska, Vietnamu, Kambodži, Laosu, Myanmaru, Austrálie a Nového Zélandu. Evropské cíle jsou zastoupeny v desítkách pořádaných zájezdů – od jednodenních až po dlouhé okruhy.

Jsme velmi hrdými partnery Českého pavilonu na Světové výstavě EXPO DUBAI, která se bude konat v Dubaji 1.10.2021 až 31.3.2022 - v naší nabídce jsou skvělé zájezdy s návštěvou Světové výstavy, garantovanou prohlídkou nádherného Českého pavilonu vedenou přímo zástupcem Českého pavilonu (vstupenky na 2 dny jsou v ceně zájezdu), prohlídka Dubaje, ubytování v hotelích řetězce Hilton, přímé lety z Prahy apod. Komletní ceny zájezdů již od 24.990,- Kč

Vážíme si našich zákazníků a proto naše zájezdy přizpůsobujeme jejich potřebám. Dbáme na to, abychom měli pro rodiny s dětmi vhodné ubytovací kapacity (i pro rodiny se dvěma, třemi nebo více dětmi) a přizpůsobujeme zájezdy požadavkům našim dříve narozeným klientům v programu 55+.

Cestovní kancelář BON TON je zakládajícím členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a od roku 2014 je členem prezídia a od roku 2018 víceprezidentem  asociace jednatel CK BON TON, Ing. Petr Kraus. Cestovní kancelář tím má možnost podílet se na důležitých jednáních týkajících se oblasti cestovního ruchu a svými zkušenostmi a praxí pomáhat rozvíjet a kultivovat oblast cestovního ruchu.
BON TON má vlastní vozový park, který mimo jiné čítá i autobusy. Tento svůj vozový park využívá jednat k zájezdům autokary, a to ať pobytovým, tak i poznávacím, ale i například pro školy a instituce, které chtějí využít jen samostatnou dopravu. Jakožto provozovatelé vlastní mezinárodní dopravy jsme členi největšího profesního sdružení autodopravců v České republice, sdružení ČESMAD.

Velmi nás těší spokojenost našich zákazníků, která se v posledních letech odráží v hodnocení kvality našich služeb při největší a nejprestižnější soutěži VELKÁ CENA CESTOVNÍHO RUCHU, kde získali v kategorii NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ již několikrát medailové pozice. 

Posláním cestovní kanceláře BON TON je naplňovat Vaše sny o cestování. Pomáháme k získávání nových nevšedních zážitků, odpočinku, času stráveného s rodinou, navázání nových přátelství, poznání přírody, historie a tradic. Naše třicetileté zkušenosti, um a odbornost zúročujeme ve prospěch našich zákazníků v podobě poskytování kvalitních služeb v dobrém poměru cena - kvalita, které jsou dostupné pro každého s duší cestovatele. Velký důraz klademe na bezpečnost a péči o zákazníka v každém možném ohledu, tak, abychom naplňovali naše motto: „Vaše pohodová dovolená“.

Děkujeme za Vaši přízeň a ujišťujeme Vás, že naší nejvyšší prioritou je Vaše pohodlí, bezpečí a spokojenost.

Vaši BON TOňáci…


Ocenění a certifikáty:

Ocenění Velká cena cestovního ruchu 2. místo 2017

Diplom Velká cena cestovního ruchu 2. místo 2017

Certifikát spolehlivá firma