arrowDown
Název:

Slovensko

Slovensko jsou naši nejbližší sousedé. Hlavním městem je Bratislava a platí se zde eurem.

Slovensko má nádhernou krajinu, doporučujeme navštívit zejména Tatry. Oblíbené jsou také pro své termální lázně, které poskytují velmi kvalitní služby.

Specifická a velmi chutná je slovenská kuchyně. Jistě znáte tradiční halušky s brynzou, jitrnice, ovčí sýry a jiné pochutiny.

Velkou výhodou je, že se na Slovensku velmi snadno domluvíte.

 

Název:

Vysoké Tatry

Vysokohorský krajinný celek Tatry - nejsevernější a nejvyšší součást 1200 km dlouhého Karpatského oblouku, zabírá na území Slovenska jeho severní část, hraničící s Polskem. Tatry jsou přes 78 km dlouhé a 17 km široké. Člení se na Západní Tatry a Východní Tatry. Do Východních Tater patří Vysoké Tatry a Belianské Tatry.

Hlavní hřeben Vysokých Tater se klikatí v délce 26 km a je na západě oddělen od geologicky stejných Západních Tater Ledovým sedlem, na východě od vápencových Belianských Tater je oddělen Kopským sedlem. Nejzápadnějším vrcholem je Svinica (2301m) a nejvýchodnějším štítem je Jahňací štít (2230m). Částí hlavního hřebene vede státní hranice.

Další nejznámější vrcholky Vysokých Tater přesahující 2000m od západu na východ jsou Kriváň (2495m), Končistá (2537M), nejvyšší vrchol Gerlach (2654m), Slavkovský štít (2452m) a Lomnický štít (2634m).

Název:

VYSOKÉ TATRY ŠTRBSKÉ PLESO

Jednodenní turistika

 

Program: v časných ranních hodinách odjezd z nástupních míst. Po příjezdu celodenní nenáročná túra s průvodcem na Popradské pleso (možnost obědu), dále kolem plesa na Symbolický hřbitov pod Ostrvou. Návrat zpět na Štrbské Pleso, procházka kolem Štrbského plesa.

Možnost zvolit individuální program - vodopád Skok, lanovka na Solisko, Tri studničky, Hincovo pleso atd.

Cena zahrnuje: dopravu, služby průvodce

Cena nezahrnuje: případné jízdné na TEŽ a TOŽ, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den

Doporučené kapesné:  cca 20,- Euro

 

12.jpg13.jpg14.jpg
15.jpg
BazénVhodné pro rodinyWifi zdarma
Název hotelu:

Hotel TOLIAR ***

Poloha:

hotel se nachází v překrásném prostředí Vysokých Tater, přímo v srdci turistického střediska Štrbské Pleso. Hotel je vhodný pro individuální či rodinnou rekreaci, školící pobyty, firemní setkání, wellness a lyžařské pobyty. Vynikající poloha a dopravní spojení ke všem nejvyhledávanějším atraktivitám v oblasti.

Ubytování:

je zajištěno ve 2 - lůžkových pokojích s možností přistýlky, v rodinných pokojích pro 4-6 osob (sestávají ze dvou ložnic, v každé jsou 2 pevná lůžka, možnost ještě doplnit o přistýlku) a ve studiích pro 2 dospělé a dvě děti nebo 4 dospělé a až dvě děti s vlastní kuchyňkou. Každý pokoj, rodinný pokoj a studio má vlastní sociální zařízení (SWC), TV-SAT a telefon. Pobyt je možný také s domácím mazlíčkem (menší pes nebo kočka).

Vybavení:

recepce, hotelová restaurace, kavárna,WI-FI připojení je k dispozici ve veřejných prostorách hotelu bezplatně. Parkování pro hotelové hosty je bezplatné, ve společné, patrové hotelové garáži přímo za hotelem. V zimním období jezdí hotelový skibus ve směru do lyžařského střediska v době od 8.00 do 11.00 hod. K dispozici je také wellness centrum „Vitální svět“ s plaveckým bazénem (se slanou vodou), dětským bazénem, finskou a kanadskou saunou, parní inhalační saunou a solnou parní koupelí, masážní vanou (vstupné 10,- Euro/os./3 hodiny) a možností objednat si různé druhy masáží.

Stravování:

snídaně formou bufetu, lze dokoupit večeře formou bufetu (při nízké obsazenosti hotelu mohou být večeře servírované - výběr ze 4 menu o 4 chodech)

Upozornění:

Minimální obsazenost standardních pokojů = 2 osoby, rodinných pokojů a studíí 4 plně platící osoby

 

Příplatky: jednolůžkový pokoj +590,- Kč/noc, pobyt s domácím mazlíčkem +1.000,- Kč/noc, doplatek za Štědrovečerní večeři + 1.090,- Kč/dospělí a 640,- Kč/dítě do 12-ti let, doplatek za Silvestrovskou večeři a přípitek + 2.290,- Kč/dosplělí a 1.290,- Kč dítě do 12-ti let, Vitální svět 10,- Euro/os./3 hodiny

 

Cena zahrnuje: ubytování za osobu a jednu noc se snídaní

Cena zahrnuje: dopravu, pobytovou taxu 1,- Euro/osoba/noc, komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den

Náš názor:

fantastická lokace a velmi příjemný personál, doporučujeme!

Zvolte si vlastní termín
DopravaPokojStravaCena za osobu a noc od
Bez dopravydvoulůžkové studio s možností dvou přistýlek pro dítěSnídaně...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Bez dopravydvoulůžkový pokoj s možností přistýlkySnídaně...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron