arrowDown
Název: Bulharsko
Krásná země ležící na jihovýchodě Balkánského poloostrova, která je ideálním místem pro trávení dovolené českých turistů.

Velmi příjemní lidé s otevřeným srdcem, spousta historických památek, hory, které dali jméno celému balkánskému poloostrovu, přírodní rezervace na dosah přímořských letovisek, kvalitní ubytovací kapacity, dlouhé písečné pláže s čistým mořem, skvělá kuchyně a v neposlední řadě velmi příjemné cenové relace, to vše tvoří důvod, proč se zde klienti velmi rádi vrací.

Dnešní Bulharsko nabízí všechen servis jako ostatní přímořské destinace v Evropě a uspokojí i mladé návštěvníky a rodiny s dětmi.

Pobyt u moře je možno kombinovat s celou řadou fakultativních výletů včetně zájezdů do tureckého Istanbulu a Edirne.

Název: Jižní Bulharsko
Název: Primorsko

PRIMORSKO je velmi oblíbené živé přímořské letovisko, které se nachází 60 km jižně od letiště v Burgasu a 25 km od překrásného historického města Sozopol (UNESCO). Primorsko nabízí svým hostům rušné ulice plné obchodů, restaurací, barů, diskoték, ale také romantická tichá zákoutí. Největší devizou jsou 2 písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, menší pláž na jižní straně letoviska a druhá dlouhá táhnoucí se od centra Primorska na sever k zálivu „Perla“. Na plážích se nachází velký výběr restaurací a barů nabízející občerstvení za přijatelné ceny, stejně jako široká nabídka vodních sportů (šlapadla, skútry, windsurfing, kurzy potápění s instruktorem apod.), půjčoven slunečníků a lehátek, samozřejmostí jsou sprchy a převlékárny. Primorsko ocení klienti vyhledávající rušné centrum, bohatý výběr noční zábavy a nákupních možností, avšak díky ubytování v klidné zóně je vhodné i pro rodiny s dětmi, kteří uvítají možnost návštěvy největšího bulharského akvaparku a dlouhých písečných pláží v blízkosti ubytovacích kapacit.

2.jpg3.jpg4.jpg
5.jpg

Pobytově - poznávací Bulharsko ***

Bulharsko - Jižní Bulharsko - Primorsko

další fotografie

Pobytově-poznávací Bulharsko

Úvod:

Primorsko, Burgas, Nessebr, Sozopol, Istanbul, Beglik Tash, Burgaská jezera, folklórní večer + další fakultativní výlety...

Ubytování v hotelu s polopenzí v ceně !!!  Pět výletů v ceně zájezdu !!

1. den:

odjezd autokarem z České republiky, přejezd přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko do Bulharska.

2. den:

příjezd do Primorska v ranních hodinách, ubytování v hotelu (pokoje s balkónem, klimatizací, Wi-Fi, vlastním sociálním zařízením, TV) s průvodcem, společná procházka po letovisku, večeře, nocleh

3. den:

3. den - 10./12./13. den: volné dny, koupání, polopenze, v průběhu pobytu 5x výlet (víz níže) + možnost dalších fakultativních výletů (Edirne, Varna, Veliko Tarnovo, Veleka, Safary džípem, rybí piknik atd.)

11. den:

11./13./14. den: snídaně, odjezd zpět do ČR (přejezd přes Srbsko, Maďarsko a Slovensko)

12. den:

12./14./15. den: příjezd zpět v odpoledních hodinách

Poznámka:

ISTANBUL - největší město Turecka, rozkročeno na dvou světadílech, Evropě a Asii s úžasnými památkami - Palácem Sultánů, Modrou mešitou, chrámem Boží moudrosti, Hipodromem atd.

Fakultativně plavba lodí po Bosporu s překrásným výhledem na evropskou i asijskou část města.

Na závěr dne nákupy na světově známých bazarech Velkém a Egyptském s nabídkou zlata, kožených výrobků atd.

 

 

SOZOPOL - historické městečko s typickými dřevěnými domy, velkým přístavem, středověkým opevněním s tvrzí a s kostelem sv. Jiřího, který uchovává ostatky svatého Jana Křtitele. Obchůdky a kavárničky nabízí příjemné nákupy i odpočinek

 

 

+ NESTINARSKÝ VEČER - večer s folklórním programem včetně tance na žhavém uhlí a následně tanečním večerem, jehož součástí je i večeře o 4 chodech - aperitiv, předkrm, polévka, hlavní chod, desert a neomezená konzumace vína.

 

 

NESSEBR - starobylé město založeno dórskými Řeky s křivolakými uličkami 2 000 let starého přístavu. Pro své unikátní stavby bylo vyhlášeno památkovou rezervací UNESCO. Malebné uličky starobylého města jsou plné obchůdků, uměleckých galerií, pouličních umělců a kaváren lákajících tisíce turistů k návštěvě.

 

 

BAHENNÍ JEZERA - s možností koupání se v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus a psychické potíže atd.

 

 

BEGLIK TASH - thrácká pohanská svatyně z období 1500 - 400 let před n.l.

 

Cena zahrnuje:

autokarová doprava, ubytování v hotelu s polopenzí, česky hovořícího průvodce, výlety dle programu, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění včetně storna + 30,- Kč/os./den, příplatek za jednolůžkový pokoj + 300,- Kč/noc, další fakultativní výlety

Poznámka:

Doporučené kapesné: cca 100,- Euro

Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
TermínUbytováníDélkaDopravaStravaDospělýDítě
02.09. (po) 16.09. (po)dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek15 dníAutobusová dopravaPolopenze11.990 Kč---Rezervovat
02.09. (po) 16.09. (po)dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky15 dníAutobusová dopravaPolopenze11.990 Kč---Rezervovat
02.09. (po) 16.09. (po)dvoulůžkový pokoj15 dníAutobusová dopravaPolopenze11.990 Kč---Rezervovat
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron