arrowDown
Název: Itálie

Krásná země plná historických památek, temperamentních obyvatel milujících kulturu a zpěv, vynikající kuchyní,omývaná téměř ze všech stran mořem patří mezi nejvyhledávanější destinace v Evropě. Oblast serverního jadranu nabízí dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, rozsáhlé piniové háje (ideální pro alergiky) a dostupnost historických památek (Benátky, Florencie, Padova, Verona, Ravena, San Marino...) i zábavních center (Gardalandia, Itálie v miniaturách, vodní svět u Rimini...). Cenově dostupné služby, výborné dopravní spojení s ČR a dobrá vybavenost přímořských letovisek, to vše dělá ze severní Itálie ideální místo pro trávení dovolené nejen pro rodiny s dětmi.

Název: Rosolina Mare
Turisticky vyhledávaná oblast s nejoblíbenějšími italskými letovisky Bibione, Lignano, Rosolina Mare, Lido di Volano... s širokými písečnými plážemi, bohatou infrastrukturou pro klienty všech věkových kategorií, řadou obchodů, restaurací, barů, bohatým nočním životem.... Perfektní poloha této oblasti (vzdálenost z Brna 600-800 km) a dostupnost nejnavštěvovanějších turistických památek (Venezia, Padova, Verona, San Marino...), příznivé cenové relace a stálé počasí od června až do září dělá z této oblasti ideální místo pro trávení dovolené nejen pro rodiny s dětmi.
Název: Rosolina Mare
Rosolina Mare patří již řadu let mezi nejoblíbenější letoviska italského Jadranu pro svou všudypřítomnou zeleň (piniové háje velmi vhodné pro ozdravné pobyty zaměřené na léčbu respiračních onemocnění), dlouhé pláže s jemným zlatavým pískem s postupným vstupem do moře a velmi pěkné ubytovací kapacity rezidencí a vilek (mnohé s bazénem). Ideální poloha letoviska 70 km jižně od Benátek s možností návštěvy dalších vyhledávaných míst (Verona, Padova, San Marino, Ravenna, Florencie, Bologna, Pomposa, Ferrara…), které jsou vzdáleny všechny v okruhu do 100 km od Rosolina Mare předurčuje toto místo nejen pro trávení dovolené na pláži ale také poznávání v rámci fakultativních výletů. Letovisko nabízí také bohaté možnosti zábavy (bary, diskotéky, herny, hřiště, dětské hřiště, kolotoče…), nákupů včetně denních i večerních trhů, půjčoven aut, kol, skútrů, vodních sportů (šlapadla, kanoe, windsurf…). Všem klientům je k dispozici zkušená česky hovořící delegátka se zázemím místní kanceláře (ubytování, informace, nabídka výletů, řešení případných problémů, přivolání lékaře apod.). Rosolinu Mare nejvíce ocení klienti milující zeleň, ubytování v klidné zóně (většina kapacit v naší nabídce také s bazénem), rodiny s dětmi i mladí klienti vyhledávající zábavu v rušném centru letoviska.
02.JPG03.JPG04.JPG
05.JPG
BazénNáš tipVhodné pro rodiny
Název hotelu: Rezidence PATIO
Poloha: Poloha: rezidence se nachází v klidné zóně cca 350 m od centra letoviska, v těsné blízkosti je bar, pizzeria a supermarket.
Ubytování: Ubytování: čtyřlůžkové apartmány pro 2-4 osoby typu BILO (ložnice + obývací kuchyně se dvěma lůžky nebo rozkládacím dvoulůžkem) a apartmánech typu TRILO pro 4-6 osob (2 ložnice se dvěma lůžky a obývací kuchyně s rozkládacím dvojlůžkem). Každý apartmán má vlastní soc. zařízení (sprcha + WC), plně vybavenou kuchyňku (vařič, lednice, mrazák, nádobí na vaření a stolování), TV, vlastní balkón či terasu.
Vybavení: Vybavení: plavecký bazén, bazén pro děti, dětské hřiště a privátní parkovací místo.
Stravování: Stravování: vlastní, všechny apartmány mají plně vybavené kuchyňky, možnost zajištění polopenzí v místní restauraci (výběr z několika menu) za cca 650,- Kč/os./den.
Pláž: Pláž: písečná pláž s pozvolným vstupem, nedaleko ubytování (100 m volná i placená pláž).
Poznámka:

Cena zahrnuje: 7x ubytování ve zvoleném typu apartmánu včetně spotřeby všech energií, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,-Kč/os./den, pobytová taxa (cca 5,- Euro/apartmán/pobyt - platí se na místě), ložní prádlo (možno zapůjčit na místě za poplatek cca 10,- Euro/lůžko/týden), závěrečný úklid apartmánu (možno zajistit za poplatek cca 25,- Euro/apt.), plážový servis (cca 60,-Euro za slunečník + 2 lehátka - objednává se platí na místě u delegáta)

Náš názor: Náš názor: velmi oblíbená rezidence se skvělou polohou ideální pro rodiny s dětmi. Doporučujeme včasnou rezervaci!
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
TermínUbytováníDélkaDopravaStravaDospělýDítě
23.08. (pá) 01.09. (ne)BILO 2-410 dníAutobusová dopravaBez stravy16.190 Kč---Rezervovat
23.08. (pá) 01.09. (ne)TRILO 4-510 dníAutobusová dopravaBez stravy17.490 Kč---Rezervovat
24.08. (so) 31.08. (so)BILO 2-48 dníBez dopravyBez stravy13.690 Kč---Rezervovat
24.08. (so) 31.08. (so)TRILO 4-58 dníBez dopravyBez stravy14.990 Kč---Rezervovat
30.08. (pá) 08.09. (ne)BILO 2-410 dníAutobusová dopravaBez stravy10.690 Kč---Rezervovat
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron