arrowDown
Název: Maďarsko

Maďarsko

je vnitrozemský stát ležící ve střední Evropě. Hlavním městem je Budapešť s nesčetným množstvím památek například Matyášův chrám, Rybářská bašta, Budínský hrad a další zajímavosti. Měnou je maďarský forint.

Maďarsko se může pyšnit největším jezerem ve střední Evropě a tím je Balaton (Blatenské jezero).

Turisty velmi vyhledávané jsou maďarské termální lázně například: ve městě Sárvár nebo také lázeňské středisko Bükfürdö ležící nedaleko rakouských hranic v západní části Maďarska pouhých 15 km od Sárváru. Stejně tak bychom neměli zapomenou na lázně Györ či Harkány.

Velmi specifické je Maďarsko také svou kuchyní, kterou vás láká k návštěvě. V maďarské kuchyni nesmí chybět ingredience, jako je červená mletá paprika, rajčata, papriky, cibule. Typickým jídlem je třeba maďarský guláš nebo tvarohový závin. Nikdo by si neměl nechat ujít tyto skvělé gastronomické zážitky.

 

Název: Termální lázně
Název: Hakány
Termální lázně leží v nejteplejší a nejjižnější oblasti Maďarska, 26 km od starobylého města Pécs. Oblast má vynikající klima jako u Středozemního moře. Lázeňský areál je situován v rozlehlém parku. Má celkem 8 bazénů s termální a minerální vodou teplou 25 °C až 38 °C. V roce 2003 prošel areál velkou rekonstrukcí. Léčivá voda obsahuje velmi aktivní karbonylsulfid. Jako jediná na světě obsahuje síru rozpuštěnou ve formě plynu. Harkánská voda je tak velmi vhodná pro léčení pohybového ústrojí a kloubů, pro poúrazové léčení, léčení lupenky, gynekologických potíží, zánětlivých onemocnění a nepolodnosti. Jako pitná kůra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a také v případech nemoci žlečníku a jater.
HU_08_Harkany_image1.jpgHU_08_Harkany_image4.JPGHU_08_Harkany_image5.JPG
HU_08_Harkany_image6.jpg
Název:

Lázně Harkány

Léčebné pobyty - zbavte se bolestí kloubů bez léků

Pobytový zájezd (léčebné pobyty) pro milovníky koupání za každého počasí, velmi vhodný i pro rodiny.

Harkány - termální lázně leží v nejteplejší a nejjižnější oblasti Maďarska, 26 km od starobylého města Pécs. Oblast má vynikající klima jako u Středozemního moře. Lázeňský areál je situován v rozlehlém parku. Má celkem 9 bazénů s termální vodou teplou 25 °C až 38 °C. V roce 2003 prošel areál velkou rekonstrukcí.

Léčivá voda obsahuje velmi aktivní karbonylsulfid. Jako jediná na světě obsahuje síru rozpuštěnou ve formě plynu. Harkánská voda je tak velmi vhodná pro léčení pohybového ústrojí a kloubů, pro poúrazové léčení, léčení lupenky, gynekologických potíží, zánětlivých onemocnění a neplodnosti. Jako pitná kůra je účinná pro léčení katarů

zažívacího ústrojí, a také v případech nemocí žlučníku a jater. Účinnost harkánské vody je obdivuhodná!

Ubytování: studiový dům Fasor - ve studiích pouhých cca 200 m od areálu lázní. Studia mají 1 pokoj (pro 2 osoby s možností přistýlky), kuchyň­ku (s lednicí, vařičem, nádobím, příbory) a sociální zařízení se sprchou či vanou a balkón. K dispozici také apartmánový dům Fortuna (naproti lázním cca 30 m) ve čtyřlůžkových apartmánech se dvěmi ložnicemi a příslušenstvím (vhodné pro 3-4 dospělé osoby).

Stravování: vlastní, bohaté stravovací možnosti za velmi příznivé ceny v místních restauracích, možnost zajištění snídaní formou švédských stolů za 140,- Kč/os./den a večeří (výběr ze 3 menu) za 180,- Kč/os./den.

Delegáti organizují různé programy.

Možnost zajištění ochutnávek vína ve vinném sklepě s večeří, hudbou a tancem za 450,- Kč a další výlety (objednání na místě)

Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
TermínUbytováníDélkaDopravaStravaDospělýDítě
23.08. (pá) 01.09. (ne)dvoulůžkové studio s možností přistýlky studiový dům Fasor10 dníAutobusová dopravaBez stravy4.690 Kč---Rezervovat
30.08. (pá) 08.09. (ne)dvoulůžkové studio s možností přistýlky studiový dům Fasor10 dníAutobusová dopravaBez stravy4.590 Kč---Rezervovat
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron