arrowDown
Název: Rakousko
Rakousko

Rakousko

Další z vnitrozemských států ležící ve střední Evropě je Rakousko. Hlavním městem je známá Vídeň, která je turisty hojně navštěvovaná, zejména v předvánočním čase pro svou nezaměnitelnou atmosféru.

V centru Vídně můžeme navštívit úchvatné památky, jako například hrad Hofburg, Štěpánský dóm, dále třeba náměstí Hrdinů, operu, parlament či radnici.

Rakousko je specifické nádhernou přírodou s hornatými oblastmi především východními Alpami. Zajímavým zážitkem je návštěva rakouského „Grand Canyon“ a Medvědí soutěsky.

Rakousko je také ideálním místem jak pro relaxační, tak i aktivní dovolenou.

Měnou je euro, úředním jazykem je němčina.

 

Název:

ADVENTNÍ LINZ A SALZBURG + PRŮVOD ČERTŮ

Program zájezdu:

1. den: odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do Linze (v adventní době se město proměňuje v romantické centrum vánočních betlémů, kde mohou návštěvních obdivovat jesličky z celého světa). Prohlídka historického centra s památkami z období renesance, baroka nebo klasicismu včetně dochovaného opevnění s věžemi a městskými branami z 15. Století. V podvečer tradiční průvod čertů městem. Odjezd na ubytování ve večerních hodinách.

2. den: snídaně, poté odjezd do Salzburgu - hlavní město spolkové země, rodiště W. A. Mozarta (možnost návštěvy jeho rodného domu), město s malebnými uličkami,

romantickými náměstími, významnými kostely (Dóm, starobylý kostel sv. Petra a kostel sv. Františka), pevností Hohensalzburg a krásným zámkem Mirabell na druhém břehu řeky Salzach. Nezaměnitelná vánoční atmosféra na adventních trzích, kde je možno ochutnat řadu tradičních specialit, zakoupit originální suvenýry a dárky. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem (video, klimatizace, WC), ubytování v penzionu, 1 x snídaně, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: příplatek za jednolůžkový pokoj +300,- Kč, vstupy do navštívených objektů, komplexní cestovní pojištění včetně storna (30,- Kč/os./den)

Doporučené kapesné: cca 40,- Euro

 

RAK_Linz_Salzburg_Advent_02.jpgRAK_Linz_Salzburg_Advent_03.jpgRAK_Linz_Salzburg_Advent_04.jpg

ADVENTNÍ LINZ A SALZBURG

Ubytování v penzionu se snídaní v ceně !!!

1. den:

odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do Salzburgu - hlavní město spolkové země, rodiště W. A. Mozarta (možnost návštěvy jeho rodného domu), město s malebnými uličkami, romantickými náměstími, významnými kostely (Dóm, starobylý kostel sv. Petra a kostel sv. Františka), pevností Hohensalzburg a krásným zámkem Mirabell na druhém břehu řeky Salzach. Nezaměnitelná vánoční atmosféra na adventních trzích, kde je možno ochutnat řadu tradičních specialit, zakoupit originální suvenýry a dárky. Odjezd na ubytování ve večerních hodinách.

 

2. den:

snídaně, poté odjezd do LINZE (v adventní době se město proměňuje v romantické centrum vánočních betlémů, kde mohou návštěvníci obdivovat jesličky z celého světa). Prohlídka historického centra s památkami z období renesance, baroka nebo klasicismu včetně dochovaného opevnění s věžemi a městskými branami z 15. století. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

 

Cena zahrnuje:

dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování v penzionu, 1 x snídaně, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:

příplatek za jednolůžkový pokoj +300,- Kč, vstupy do navštívených objektů, komplexní cestovní pojištění včetně storna (30,- Kč/os./den)

Poznámka:

Doporučené kapesné: cca 40,- Euro

Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
TermínUbytováníDélkaDopravaStravaDospělýDítě
30.11. (so) 01.12. (ne)dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky2 dnyAutobusová dopravaSnídaně2.790 Kč---Rezervovat
30.11. (so) 01.12. (ne)dvoulůžkový pokoj2 dnyAutobusová dopravaSnídaně2.790 Kč---Rezervovat
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron