arrowDown
Název:

Slovensko

Slovensko jsou naši nejbližší sousedé. Hlavním městem je Bratislava a platí se zde eurem.

Slovensko má nádhernou krajinu, doporučujeme navštívit zejména Tatry. Oblíbené jsou také pro své termální lázně, které poskytují velmi kvalitní služby.

Specifická a velmi chutná je slovenská kuchyně. Jistě znáte tradiční halušky s brynzou, jitrnice, ovčí sýry a jiné pochutiny.

Velkou výhodou je, že se na Slovensku velmi snadno domluvíte.

 

Název: Belianské Tatry
Belianské Tatry tvoří souvislý 14km dlouhý vápencový hřeben . Mají odlišný geologický podklad ( vápence a dolomity ) jako Vysoké Tatry a tím i odlišný celkový vzhled a tvar. V Belianských Tatrách jsou vyvinuty krasové útvary - jeskyně, propasti , soutěsky . Široké sedlo ( 1825m ) rozděluje Belianské Tatry na dvě části . Pro západní část jsou typické výrazné vrcholy Muráň ( 1889m ) , Havran ( 2151m ) a Ždiarská vidla ( 2141m ) . Východní část je charakteristická mírně zvlněným hřebenem s nejvyšším vrchem Hloupý ( 2061m ) .

Jediná veřejnosti přístupná jeskyně v Tatrách je Belianská jeskyně . Nachází na severním svahu Kobylího vrchu ( 1108m ) u osady Tatranská Kotlina ( 760m ) .

Belianské Tatry jsou přísně chráněná rezervace pod správou TANAPu a přístup je přísně omezen. Turisticky jsou přístupné pouze sezónně otevřená Monkova dolina, Dolina Sedmi pramenů , Zadní Měďodoly .

Pro Belianské Tatry jsou typické zásadité půdy na vápencovém podkladu. Zásaditý typ půdy ovlivňuje výskyt typického rostlinstva jako jsou jedle, buky a javory . V porovnání s Vysokými Tatrami je tu mnohem větší výskyt listnatých stromů . Na jižních svazích jsou rozšířené hřebíček, vstavače , ostronosý a také pro Belianské Tatry typický plesnivec alpínský ( Leontopodium alpinum ) .
SK_Zdiar_Magura_2019_hotel_02_www.jpgSK_Zdiar_Magura_2019_hotel_03_www.jpgSK_Zdiar_Magura_2019_hotel_04_www.jpg
SK_Zdiar_Magura_2019_zima_01_www.jpg
Super dětská cenaVhodné pro rodinyPes za poplatek
Název hotelu:

Hotel MAGURA

Poloha: hotel je situován v údolí Monkové v tichém prostředí s nádherným výhledem na hřebeny Belianských Tater, pouhých 1500 metrů od centra goralské obce Ždiar, známé pozoruhodnou lidovou architekturou a svým tradičním folkórem. V okolí se nachází Belianská jeskyně, termální koupaliště Vrbov, Vyšné Ružbachy. Nedaleko je také Aquacity Poprad.

Aktivity v obci ŽDIAR:

zima - Ski centrum Ždiar - Strednica 900 m (klienti penzionu Viktoria mají slevu 10 %), Ski centrum Starchan 350 m (klienti penzionu Viktoria mají slevu 20 %), Ski Bachledová - 5 km lyžařský vlek Krasuľa - 50 m, lyžařský vlek - Bachleda - 200 m, 26 km běžeckých tratí... půjčovna lyží Speed ski - 10 m (klienti penzionu Viktoria mají slevu 10 %), ski bus zdarma

jaro - léto - podzim - turistické trasy a chodníky, cykloturistika, Aquacity Poprad (cca 30 km, klienti penzionu Viktoria mají 20 % slevu ze vstupného), termální koupaliště Vrbov (cca 30 km), termální koupaliště Vyšné Ružbachy (cca 35 km), Belianská jeskyně (cca 6 km) - jediná vápencová jeskyně na Slovensku

 

Ubytování: je zajištěno v útulných jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s možností jedné přistýlky nebo rodinných pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (sprcha nebo vana a WC). Některé pokoje mají balkón.

Vybavení: recepce, parkoviště (bezplatně), restaurace, wellness centrum s finskou a infra saunou a jacuzzi, půjčovna jízdních kol. Pro děti je k dispozici dětský koutek Guličkovo, fotbalové hřiště, dětské hřiště a trampolíny. Přímo u hotelu se nachází lyžařské středisko SKI MONKOVÁ DOLINA a upravené běžecké tratě.

Stravování:

vlastní, možnost zajištění snídaní a večeří formou bufetu, podávané v hotelové restauraci

Upozornění:

Cena zahrnuje: ubytování za osobu a jednu noc, parkovné, využívání vybavení hotelu - viz text

Cena nezahrnuje: dopravu, pobytovou taxu cca 0,4 Euro/osoba/noc, komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den

Poznámka:

Příplatky: příplatek za ubytování v pokoji s balkónem + 70,- Kč/os./noc, pobyt s domácím mazlíčkem (pes,kočka) + 350,- Kč/noc, poskytnutní dětské postýlky + 50,- Kč/noc, jednolůžkový pokoj + 150,- Kč/noc, příplatek za ubytování pouze dvou osob v rodinném pokoji + 700,- Kč/pokoj/noc, příplatek za Silvestrovskou galavečeři + 500,- Kč/dospělí + 300,- Kč/děti do 15-ti let (program, hudební produkce, 0,375 l sekt (děti džus), bufetové stoly

Náš názor:

skvělé místo k odpočinku, turistice i zimním sportům pro všechny věkové kategorie. Hotel ocení také rodiny s dětmi nebo senioři s vnoučaty

Zvolte si vlastní termín
DopravaPokojStravaCena za osobu a noc od
Bez dopravydvoulůžkový pokoj s možností přistýlkyVečeře...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Bez dopravydvoulůžkový pokoj s možností přistýlkySnídaně...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Bez dopravydvoulůžkový pokoj s možností přistýlkyBez stravy...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Bez dopravytřílůžkový pokojVečeře...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Bez dopravytřílůžkový pokojSnídaně...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron