arrowDown
nazev: Spojené arabské emiráty

popis:

Co může být pro pohodovou dovolenou u moře lepší, než nádherné pláže, příjemně vyhřáté moře, perfektní služby, vynikající jídlo, skvělá zábava, atraktivní výlety, pohodlné nakupování a bezpečí? To vše ve Spojených arabských emirátech naleznete. Ať už se vypravíte do Dubaje – jejich největší chlouby, nebo do klidnějšího Ras Al Khaimah.

 Spojené arabské emiráty (SAE) jsou federací sedmi konstitučních monarchií. V největší z nich – Abu Dhabí – leží stejnojmenné hlavní město federace. Toto město je známé zejména díky závodům Formule 1, ale nabízí také hodně jiných zajímavostí (např. Velká mešita Šejka Zayeda) a atrakcí (Zábavní centrum Ferrari Park). Mnohem známějším turistickým centrem SAE je Dubaj. Toto supermoderní nablýskané město vyrostlo z osady v poušti poté, co se v roce 1962 začala v emirátech těžit ropa. Právě díky těžbě ropy patří SAE k nejbohatším zemím na světě. Ve Spojených arabských emirátech si můžete dopřát luxusní dovolenou!

 

nazev:

Spojené arabské emiráty

popis:

Spojené arabské emiráty - se nachází na východním pobřeží Arabského poloostrova omývaného po celý rok teplými (až 32 °C) křišťálově čistými vodami Perského zálivu. Spojené Arabské Emiráty, se skládají ze 7 autonomních emirátů: Abú Dhabí, Ajman, Dubaj, Fujairah, Ras Al Khaimah, Umm al Quwain a Sharjah.

 

V SAE se rozprostírá poušť Rub al-Chálí, pokrývající dvě třetiny území, na východě se zvedá pohoří Al-Hajar do výšky 1100 metrů. V přímořských letoviscích se prolínají moderní mrakodrapy s orientálními starými čtvrtěmi a všudypřítomným luxusem. Snad žádná arabská země se nemůže pyšnit tak vysokou mírou bezpečí, čistotou, nádhernými plážemi, skvělým servisem a velmi příznivými cenami. Emiráty lákají sluníčkem a modrou oblohou k návštěvě a koupání po celý rok, kdy průměrné teploty vzduchu neklesají pod 24 °C v lednu a dosahují až 38 °C v letních měsících.

Ať už zamíříte do SAE pro odpočinek, koupání nebo poznávání této země, vždy budou Vaše přání a představy uspokojeny. Ultramoderní čtvrti Dubaje, starobylé mešity, orientální bazary, kamenné uličky starých obchodních a rybářských čtvrtí, nekonečné nákupní možnosti, výlety do pouště s návštěvou beduínů pro ochutnání výborné kávy a vystoupení místních krásek tančící jen pro Vás břišní tance, večeře na starých rybářských lodích Dhow, zábavní parky, akvaparky, přírodní rezervace, okruh F1 v Abu Dhabí a Formule 1 zábavní centrum... To vše a mnohem více Vás čeká ve Spojených arabských emirátech.

 

nazev:

Emirát Dubaj

popis:

Dubaj - chlouba Arabského poloostrova se světově proslulými stavbami a atrakcemi. Je to nejmodernější a nejrychleji se rozvíjející se prostředí v celých Emirátech a to zejména kvůli svému rychlému technologickému růstu, který zaznamenal za posledních pár let. Dubaj se stala symbolem luxusu a bohatství a také nabízí skvělý noční život s velkým výběrem barů, diskoték a největších a nejluxusnějších obchodních center světa. Při návštěvě Dubaje nesmíte opomenout prohlídku nejvyšší stavby světa Burj Khalifa, dominantu města hotel Burj Al Arab, obchodní centrum Mall of Emirates s vnitřním lyžařským areálem (ano, Dubaj je jediným místem na světě, kdy pár minut po opuštění pláže můžete užívat zimních radovánek v Alpském stylu), slavnou třídu Sheik Zayeed road, novou čtvrť Marina s tisíci kavárnami, největší zpívající fontánu světa, okolí zálivu Creek s Dubajským historickým muzeem, nejkrásnější bazary Gold Souk a Spice Souk a pláž Jumaira Beach.

nazev:

Dubaj

popis:

Dubaj - chlouba Arabského poloostrova se světově proslulými stavbami a atrakcemi. Je to nejmodernější a nejrychleji se rozvíjející se prostředí v celých Emirátech a to zejména kvůli svému rychlému technologickému růstu, který zaznamenal za posledních pár let. Dubaj se stala symbolem luxusu a bohatství a také nabízí skvělý noční život s velkým výběrem barů, diskoték a největších a nejluxusnějších obchodních center světa. Při návštěvě Dubaje nesmíte opomenout prohlídku nejvyšší stavby světa Burj Khalifa, dominantu města hotel Burj Al Arab, obchodní centrum Mall of Emirates s vnitřním lyžařským areálem (ano, Dubaj je jediným místem na světě, kdy pár minut po opuštění pláže můžete užívat zimních radovánek v Alpském stylu), slavnou třídu Sheik Zayeed road, novou čtvrť Marina s tisíci kavárnami, největší zpívající fontánu světa, okolí zálivu Creek s Dubajským historickým muzeem, nejkrásnější bazary Gold Souk a Spice Souk a pláž Jumaira Beach.

EXPO 2020_oficial_Letecky_V_www.jpgCzech Pavilion Expo_oficial_2_Vm_www.jpgCzech Pavilion Expo_oficial_V_www.jpg
SAE_advent_1240172137_M_www.jpg
popis_uvod:

SVĚTOVÁ VÝSTAVA EXPO 2020 A PROHLÍDKA DUBAJE

letecky z Prahy, hotel ****, celodenní prohlídka Dubaje s průvodcem a 2 dny na EXPO

(vstupenky a doprava na výstaviště tam i zpět v ceně)

 

popis_den_01:

setkání na letišti v Praze a večerní přímý let (předpokládaný odlet ve 21:05 hod.) do Spojených arabských emirátů

popis_den_02:

po příletu (předpokládaný přílet v 6 hod. ráno místního času) nás přivítá místní česky mluvící průvodce a ihned započne naše poznávání Dubaje - kosmopolitního města arabských tradic, zlata a neuvěřitelných projektů. Projedeme centrem města po tepně Sheik Zayed Road do nové čtvrti Marina. Cestou do čtvrti nejlepších pláží Jumeirah si budeme moci

vyfotit ikonický hotel Atlantis, který leží na uměle vytvořených ostrovech ve tvaru palmy. Dopoledne se zastavíme na trhu Medinat Souk s typickou vůní kadidla a nabídkou tradičních výrobků. Trh je umístěn v areálu nejznámějších hotelů Medinat a Burj al Arab, odkud je lze také nejlépe vyfotit v zahradě, kterou protínají uměle vytvořené vodní kanály. Přes parné poledne se schováme v obřím nákupním centru Mall of Emirates, kde můžeme obdivovat také krytý lyžařský svah SKI DUBAI a můžeme pohodlně individuálně poobědvat (výběr z kuchyní celého světa). Odpoledne se přesuneme do historické části Dubaje, kde navštívíme museum, které nám představí nedlouhou historii města, které od malé rybářské vesničky vykvetlo do jedné z nejkrásnějších světových metropolí. Poté se projdeme trhem s látkami a tradičním dopravním prostředkem - dřevěnými lodičkami ABRA TAXI přeplujeme záliv zvaný „Creek“ ze čtvrti Bur do části Deira, kde se projdeme trhem s kořením (neopakovatelné barvy a vůně koření) do největšího trhu ze zlatem na světě - „Gold Soukh“. V podvečer nás čeká ještě návštěva Dubai Mall, jehož součástí je nejvyšší stavba světa, ikonický Burj Khalifa. Zájemci mohou fakultativně vyjet v rámci programu AT THE TOP do 134. patra a odtud spatřit celou Dubaj z letecké perspektivy a to navíc při západu slunce. Naše dnešní putování zakončíme jedinečnou podívanou největší zpívající fontány DUBAI FOUNTAIN a necháme se překvapit na jakou světovou klasickou nebo moderní hudbu bude dnešní program připraven. Plni zážitků se již přesuneme do našeho moderního hotelu HILTON GARDEN INN AL MINA****, který je jen pár minut jízdy od nejvyšší stavby světa. Po ubytování volný večer na toulání dubajskými uličkami (Dubaj patří mezi nejbezpečnější města na světě), individuální večeři apod. Fakultativně lze zajistit mimořádný zážitek - plavbu na tradiční dřevěné lodi Dhow s večeří, při které se na klidné vodě zálivu bude zrcadlit historická čtvrť Bur a moderní obchodní čtvrť zvaná Downtown na opačném břehu (večeře bude formou dobrého bufetu)

 

popis_den_03:

po skvělé snídani se vydáme asi půlhodinovou jízdou na výstaviště EXPO DUBAI 2020 - zajisté doposud největší, nejmodernější, nejluxusnější Světové výstavy (vstupné je již zajištěno v ceně zájezdu). Ve futuristickém pavilonu České republiky budeme díky našemu partnerství s pavilonem přivítáni zástupcem pavilonu a při prohlídce získáme spoustu zajímavých informací o pavilonu CZECH SPRING, který si klade náročný cíl vyrábět v tomto pouštním prostředí unikátním systémem S. A. W. E. R. životodárnou vodu. Zajisté se dozvíme řadu praktických, odborných, ale i zábavných zákulisních příhod o přípravě projektu i samotné stavbě pavilonu. V průběhu celého dne budeme mít možnost navštívit celou řadu pavilonů dalších států (na Expu se představí téměř 200 států se svými pavilony). V podvečer transfer zpět do Dubaje a volný večer na nákupy, individuální večeři a další poznávání nebo využijeme střešního bazénu našeho hotelu pro lenošení s nádherným výhledem na nikdy nespící město

popis_den_04:

po snídani znovu vyrazíme na výstaviště EXPO 2020 (vstup je opět v ceně zájezdu). Fakultativně lze místo návštěvy Světové výstavy zajistit pro zájemce celodenní výlet do Abú Dhabí - hlavního města nejvýznamnějšího emirátu (a také hlavního města celých Spojených arabských emirátů). V Abú Dhabí navštívíme Heritage museum, kde budeme seznámeni s životem původních obyvatel, ale také moderní části města, které soupeří s Dubají v přepychovosti, luxusu i nejlepších životních podmínkách na světě. Fotografii si uděláme také u bývalého sídla místních šejků, dnes ultraluxusního hotelu Emirates Palace hotel i Paláce Národů. Snad nejúchvatnější však bude návštěva Velké mešity šejka Zayeda. V podvečer se vrátíme zpět do Dubaje do našeho hotelu a můžeme využít večera k nákupům, procházkám či lenošení u bazénu

popis_den_05:

po snídani volný den, který lze věnovat nákupům, lenošení u hotelového bazénu s fantastickým výhledem nebo zdarma využít hotelového shuttle busu na pláž La Mere Beach na známé pláži Jumeirah (vstup na pláž zdarma). Někteří využijí nabídky dalších fakultativních výletů, nebo budou prozkoumávat další mimořádné stavby a turistické atrakce Dubaje (například nový Dubai Frame)

popis_den_06:

brzy ráno transfer na letiště k přímému letu do Prahy (předpokládaný odlet v 07:35 hod. místního času a předpokládaný přílet do Prahy v 11:20 hod)

popis_poznamka:

letový řád je předpokládaný a může se změnit. Předpokládanou leteckou společností je Air Arabia

cena_zahrnuje:

leteckou přepravu Praha - SAE - Praha včetně odbaveného zavazadla 20 kg a příručního zavazadla, 4 noci ubytování v Dubaji v 4* hotelu se snídaněmi, celodenní prohlídku Dubaje s českým průvodcem, transfery z letiště do hotelu a zpět, 2x transfer na výstaviště EXPO a zpět, 2x celodenní vstupenku na EXPO Dubai 2020-2021 včetně prohlídky českého pavilonu Czech Spring s průvodcem, služby českého delegáta, občerstvení na palubě letadla, pojištění CK proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb.

cena_nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění 990,- Kč/os./pobyt včetně pojištění storna zájezdu, pobytové taxy (10,- AED/osoba/noc), příplatek za jednolůžkový pokoj: 5.560,- Kč, vstupné do navštěvovaných objektů a vše, co není zahrnuto v cena zahrnuje

cena_poznamka:

Slevy pro cestující děti na vyžádání v CK.  Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 20

Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
TermínUbytováníDélkaDopravaStravaDospělýDítě
21.01. (čt) 26.01. (út)dvoulůžkový pokoj6 dníLetecká doprava
Praha
Snídaně27.990 Kč---Rezervovat
11.02. (čt) 16.02. (út)dvoulůžkový pokoj6 dníLetecká doprava
Praha
Snídaně27.990 Kč---Rezervovat
04.03. (čt) 09.03. (út)dvoulůžkový pokoj6 dníLetecká doprava
Praha
Snídaně27.990 Kč---Rezervovat
18.03. (čt) 23.03. (út)dvoulůžkový pokoj6 dníLetecká doprava
Praha
Snídaně27.990 Kč---Rezervovat
01.04. (čt) 06.04. (út)dvoulůžkový pokoj6 dníLetecká doprava
Praha
Snídaně27.990 Kč---Rezervovat
Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron