arrowDown
Název: Turecko

Nádherná země v jihovýhodní části středomoří čerpající z více než tři tisíce let starých kulturních tradic zažívající v posledních letech nebývalý ekonomický i kulturní rozkvět.Turecko se stává jednou z nejvyhledávanějších destinací, nejen pro obrovské množství historických památek, 7200 km dlouhé pobřeží s krásnými členitými plážemi, ale také pro vysokou kvalitu a širokou nabídku služeb poskytovaných návštěvníkům z celé Evropy.

Mírné klima, stálé počasí (až 310 slunečných dnů v roce) a příjemná teplota mořské vody zaručující koupání od začátku dubna do konce října a společně s velmi příznivými cenovými relacemi vytváří perfektní podmínky pro trávení dovolené nejen rodinám s dětmi a seniorům. Mladí hosté ocení živá turistická centra, kde je možno přes den užívat slunce na písečných plážích a v noci se bavit v nespočtu místních barů, restaurací s živou hudbou, klubů či diskoték.

Turecko je zemí, která dokázala využít předností, pro které jsou oblíbené země v severní Africe a přitom si zachovat příjemné a bezpečné prostředí typické spíše pro jižní Evropu. 

Název: Turecká riviéra

Turecká riviéra je jižní pobřeží země táhnoucí se v délce cca 140 km od města Antalya až po letoviska východně od Alanye. Celá riviéra je oblíbená pro perfektní klimatické podmínky a velmi stálé vysoké teploty moře. Mezi nejkrásnější letoviska této riviéry patří Side a Alanya s jednou z nejpůvabnějších pláží na světě - Kleopatřinou pláží.

Název: Side
Živé letovisko nacházející se pouhých 70 km od letiště v Antalya, které se pyšní neuvěřitelnými historickými památkami (amfiteátr, mohutné městské hradby, sloupoví antických chrámů Apollona a Athény…) přímo v centru letoviska. Snad žádné jiné město neposkytuje tak grandiózní splynutí antiky a současnosti. Řada obchůdků s tradičními výrobky (kůže, koberce, šperky, textil), restaurací, barů a promenáda vedoucí od plachetnicového přístavu přes antické vykopávky do centra letoviska zajistí program teplých večerů pro všechny klienty, kteří ocení krásy tohoto místa.
02.jpg03.jpg04.jpg
05.jpg

Hotel ALTINKUM PARK ***

Turecko - Turecká riviéra - Side

další fotografie
BazénNáš tipSuper dětská cenaVhodné pro osoby starší 55 letKlimatizace zdarma
Název hotelu:

Hotel ALTINKUM PARK

Poloha:

příjemný hotel je situován v krásné zahradě, v blízkosti (cca 70 m) písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum historického městečka Side je vzdáleno cca 10-ti minutovou procházkou podél pláže. Vzdálenost od letiště v Antalyi je cca 65 km

Ubytování:

moderně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana), fénem, klimatizací, Wi-Fi, SAT-TV, telefonem, sejfem a minibarem (za poplatek). Pokoje disponují francouzským oknem a posezením na terase. Na vyžádání lze zajistit pokoje až pro 4 osoby

Vybavení:

recepce, hlavní restaurace, obchůdek, bar u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky zdarma, dětské hřiště. Hotel svým hostům nabízí animační programy, jednou týdně se koná zábavný folklórní večer a turecký večer. K dispozici je stolní tenis, biliard, masáže, na pláži výběr vodních a plážových sportů (některé aktivity za poplatek)

Stravování:

all inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře - vše formou bufetu. Odpolední káva a koláčky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.30 do 22.00 lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Za poplatek - šťávy z čerstvého ovoce, turecká káva, koktejly, veškeré importované nápoje, zmrzlina, a la carte restaurace a všechny nápoje po 22.00 hod

Pláž:

písčitá s pozvolným vstupem do moře v blízkosti hotelu (cca 70 m). Plážový servis (zapůjčení lehátek a slunečníků) je poskytován zdarma. Hosté mohou využít nabídky vodních sportů (za poplatek)

Náš názor:

hotel s výbornou polohou v blízkosti krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Po místní promenádě, která dělí hotel od moře, se klienti dostanou příjemnou procházkou do historického centra Side

Uvedené ceny jsou konečné (vč. letištních a bezpečnostních tax,
palivových příplatků). Cena neobsahuje volitelné příplatky.
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Požadavky na Vaši dovolenou:
Země
Letovisko
Strava Odjezd od
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Počet osob Příjezd do
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Doprava
arrowRozšířené vyhledávání
Katalogy ke stažení
kaltaog
kaltaog
Přijímáme poukázky a benefity společností
benefit_plus benefity cheque edenred sodexo
K on-line platbě přijímáme tyto platební karty
maestro mastercard visa visa-electron